Yatak için marka önerisi lazım kızlarrr

+1

Merhaba kızlar kendimize hayırlısıyla ev aldık. Allah isteyene, ihtiyacı olana da versin inşallah. Şimdi evimizi farklı bir ilde aldık yani şu an oturduğumuz yere 3 aat uzaklıkta bende giderken eski eşyalarımı değiştirerek gitmek istiyorum. 10 yıllık eşyalar hem çocuklar sağ olsun yıprandılar hemde modaları geçti. Evin çoğu eşyası tama bir tek yataklarımız eksik kaldı ama bizim zamanımızda çok yok taşınmak için ev sahibi evi kiraya vermiş bile haklı olarak. Sizden ricam bana yatak öneriri misiniz? Ama çok pahalı olmaması gereliyor 3 yatak için bütcem 20 bin lira.

  selanageldi   -   Diğer
1 0
4 yanıt - paylaş
0

Şimdi sana bir marka önereceğim hazır mısın. Balım sleeptown var yerli bir marka ve diğer markalara göre daha uygun çünkü direkt üretici marka. Yatakları dayanıklı ben çocuk odası için almıştım 1 yıldır ne çökme ne yaylarının bozulması gibi sorunlar yaşamadık bu yüzden rahatça önerebilir.

0

Alacaksan indirimi kaçırma sleeptown'un sitesine gir hala indirim var

0

Ay evet sleeptown ya bende trendyol indirimlerinden almıştım yatağım dün geldi şimdilik alışma sürecindeyiz ama yumuşaklığı falan çok iyi. Normalde asla başka yatakta yatamam diyordum yerimi çok yadırgarım ama ilk uykumu rahat geçirdim. kocam direkt uyudu zaten erkekler çok rahat ya :D :D Bakalım benim alışmam ne kadar sürecek.

0

Millet nasıl biliyor ev eşyası mobilya falan bilseydim çeyizi alırken burdan soru sorardım

Anne ya da anne adayıysan