Yardım acil

0

Merhaba anneler. Bı konu benim aklımı uzun süredir kurcalıyor.
Şimdi kayınvalideme her gittiğimde yer içeriz ve tabiki görümcem de gelir hep beraber oluruz o gün eğleniriz çocuklar oynar birlikte falan neyse .eve geldikten sonra aradan 2gun geçtikten sonra eşim annesine bensiz gittiğinde (bazen gidemiyorum) müsait olmadığım oluyor. Eşim gittikten 2 saat falan kalsa tabi gorumcen kayınvalidemden asla çıkmaz altı ustlu oturuyolar beni cekistirirler yok şöyle yok böyle tabiki annesinden eşim geldiğinde 5 karis suratla geliyor . Noldu diyorum yok bişey diyor bende takmıyorum.
Neyse gün geliyor bazen eşimle tartışıyoruz fakat şiddet yok asla sadece ses yükseltme oda her evlilikte oluyor ve ben bilmiyordum burdan benim oturduğum evde kayınvalidemi taniyan biri varmış hemen laf yetiştirir aaaa senin kiler kavga etti oğlunu attı dışarı zilli falan tabi ortaya bı kaç yalan vardır .şimdi kayınvalidem 5 vakit namazında kuramını okur ibadet eder v.b ama gel gelelim milletin ağzına bakarak beni cekistirmekler falan yok yüzüme gülümsemeler arkamdan 1 dilim yediğim ekmeğin burnumdan getirmeler falan daha bir cokk mesela gorumcemle bir olup annemle babamı arayıp bunlar ayrılsın bosansinlar demeler ve bundan ne eşimin nede benim haberim var .
Sizce kayınvalidemin yaptığı tüm ibadetleti kabul oluyormu yada banami yaziliyor .
Henüz hocaya sormadım
Şimdiden teşekkürler.

  MeLeğiim3   -   Diğer
0 0
1 yanıt - paylaş
0

Herkesin günahı da sevabı da kendinedir onu ancak Allah bilir siz eşinizle aranız iyiyse fazla takılmayın bence olanlara ülkemizde maalesef çoğu evllikte benzer sorunlar oluyor siz saygınızı gösterin eşinizin annesidir sonuçta ona karşı tavrınız eşinizle ilişkinizi de etkiler.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan