Torununu sevmeyen babaanne

0

Kızlar bir insan soğuk yapıda diye torununu arayıp sormamasını hoş görmek mi lazım ? Uzak yaşıyoruz oraya gittiğimizde biraz ilgililer fakat dört ayda yalnız iki kere görüntülü konuşmak istemeleri kafama takılıyor. Benimle zaten arayıp aramama konusunda problemleri vardı çözemedik ama ben alttan aldığım için küslük yok.

0 0
12 yanıt - paylaş
0

Hiç düsünmeyin tamamen yapı meselesi. Bizler gurban ola ola severiz 😅 Eşim tarafı kayinvalidem falan hiç sevgi gösteremez. Başta çok garip geliyordu ama zamanla alıştım gördüm ki tamamen yapıdan. Bir de sizde mesafe varmış bence hiç önemsemeyin.

0 0
paylaş
0

Aramız 15 dk ne ararlar ne sorarlar gittiğimizde göstermelik uzaktan severler kucakalrina bile almazlar. Hiç de umrumda değil sevip sevmemeleride. Hiç de sorun etmem kendime

0 0
paylaş
0

Benim mesafem 1 saat otobüsle en son ramazan bayramında gördüler. Kızım 2 yaşında ama anlıyor sanki herşeyi yanaşmıyor. Sıkma bence canını,ben bıraktım düşünüp kafama takmayı.

0 0
paylaş
0

Herkes aynı olacak değil tabiki de. Aranmayı beklemek bence doğru değil fırsatı olan kendisi arasın. Siz arıyor musunuz mesela o aramaya karı siklikla.? Eğer ariyorsaniz ne güzel sizden haberleri oldukları içinde aramıyor olabilirler. Sırf aramadiklari için siz de aramiyorsabiz onlardan farkınız yok demktir. Fırsat bulup aramiyorsaniz ya da arama aliskabligi yoksa da dert edilmeyecek o zman da...

0

Bir insanda yoksa o duygu , kendisi sevilmemişse , sevemez . İnsan sevebilmesi için ilk önce annesinden sevgi görmesi lazım. Kayınvalidenizin acıları var .içten içe hırslanarak değil , gerçekten anlayarak kabullenin durumunu . Köpek gibi büyütülmüş çocuk , boşluk hissi , seninle başlamadı gibi kitapları okursanız eğer gerçekten kabullenebilirsiniz herkesi . Kişi olarak bakmayın ,çocukluklarına bakın .herkesin anavatanı çocukluğudur . Kendi anne babaları evlat torun seçmiştir onlarda torun seçerler . Farkındalıkla yaklaşırsanız sizde mutlu olursunuz .

0

Yaşlandıkça böyle şeyleri ve insanları daha az dert ediyorum. Sağlık olsun. Olsalar da olur, olmasalarda. Gerçekten seven ilgilenen kişi sayısı saysan bir elin parmakları kadar.

0

Artık kimse kimseyi pek aramıyor. Hele de uzakta iseniz. Whatsapp ile güya bağlantı içinde kimileri.

0

Sen müsait olmayabilirsin diye senin aramanı bekliyor olabilirler bilemeyiz. Belki de onlar da senin hakkında böyle düşünüp üzülüyorlardır. Aramadı diye küsmek şu dünyada bunca sıkıntının içinde küslüğe değer bir mevzu bile değil 🌿

0 0
paylaş
0

Aramayı sevmeyen taraf olarak yazayım, bu sizi sevmediği ya da önemsemediği anlamına gelmez. Ben sevdiğim insanları pek aramam mesela telefonla konuşmayı sevmiyorum. Yüz yüze görüşmeyi daha çok seviyorum. O yüzden gönül koymayın bence. Ben de kayınvalidemden sürekli bu konuda sitem işittim ama alıştı artık o da bana (:

0 0
paylaş
0

Benim kendi annemde hiç duygularını göstermez ,mesela hiç kızım bile demez bize bir kere bile canım dediğini duymadım mesela ,oğluna oğlum bile diyemez ,babamda öyle hiç kızım oğlum vs sevgi gosternedi hiç ,şimdi torunu var mesela annem gene aynı öyle hiç sevgisini gösteremez ,

0

Değil arayıp sormayan,15 dk lik mesafede gelip görmeyen, yanına gidildiğinde ise torununun yuzune dahi bakmayanlar da var aramizda.insan içten değilse zaten zorla hicbirsey olmuyor.

0

Belliki onlar sizden bekliyorlar aranmayi.kendileri büyük olduklari için eger sizde çocuğunuzun onlarin varligindan uzak buyumesini istemiyorsaniz arayabilirsiniz.

Anne ya da anne adayıysan