Siz olsaydınız ne yapardınız ?

-2

İyi geceler kızlar yine beeennn😃😊😊
Beni bilen bilir az buçuk: konu yine gorumce maalesef.

Ve ben yaklaşık 1 haftadir kendi annemdeyim çünkü kendi evimde kaza geçirdim temizlik yaparken merdivenden kolunun üzerine düştüm ve 2 tane çatlak var ne yazıkki kolum alçıya alındı yaklasjk 1 hafta oncee.
Ve taaa o günden beri kayınvalidem daha bugün aradı ve beni ve geçmiş olsun dilemek için sağ olsun gecte olsa aradı yine . Ve dedikki kızım bi kaç günde bende kal dedi .
Bende anne hiç kusura bakma ama ben gelmem dedim çünkü kızın henüz 4 Yasinda olan yavruma açık açık sen terbiyesizsinn ve saygızsin dedi,dedim.
Ve kayinvalidem şaka yapmıştır dedi bende öyle şaka olur mu anne Allah aşkına ya dedim hiç bir hala kalıpta 4 yaşındaki çocuğa aaa sen ne kadar terbiyesiz olmusun annen baban seni hiç güzel yetiştirmemis ne saygı ne terbiye var sende diyip sonra abisininn karısına surat yapıp trip yapıp abisinin çocuğuna laf etmek ne demek ya anne dedim . Madem istemiyor bizi ozaman çıkmasın yukarı dedim ( altı ustlu oturuyorlar) ve ama sen gel yine ve idare edicez dedi kayinvalidem bana bende valla edemicem artık yeter gorumce konuşsun gelin susun yok öyle bir devir dedim ve gorumcemin 1 yaşında olacak bu ay çocuğu var doğum gününe gitmicem ve bu ayın 28 de doktorda randevum var kolum için.
Siz olsaydınız herşeye rağmen inat kayinvalidenize gidermiydiniz yoksa taaa randevuya kadar annenizdemi kalırsınız ?
Bu arada kim haklı kim suçlu????

Ve bayaa uzun oldu. hakkınızı helal edin teşekkürler .

  isimsiz -   Anlatmazsam Çatlarım
0 2
3 yanıt - paylaş
0

bence git görümcen yuzunden kayınvalidenle aranır açma derim herkes kendi şeklini belli eder, sende öyle yap

0

Görümcenle görüşme konuşma bence. Aranıza mesafe koy. Haddini bilsin ki sana bulaşmasın

0

Ahh kızlar doğru soyliyonuzda maalesef takan yok. Yani ben nezaman kayinvalideme gitsem illa geliyor ama ne hoşgeldin ne slm nede bir sohbet anca laf surat tripp bende açıkçası pek gönüllü değilim gitmeye anca haftada 1 oda 3saat gibi ama o. 3 saat sanki 3000 saat gibi geliyor

Anne ya da anne adayıysan