Şeker yüklemesi

0

Şeker yüklenmesini şehir hastanesinde yaptıranlara soruyorum içtiğimiz glikozu hastanemi veriyor biz eczanedenmi alıyoruz

0 0
7 yanıt - paylaş
0

bildiğim kadarıyla hastane ıcınde verıyorlar ıcıp beklıyorsunuz orada zaten ama dedgım gıbı hastane ortamında verılır doktorunuz sıze bısey soylemedı mı?

1 yorum
+1

Ben eczaneden kendim aldım. Öncesinde kan verdim. Sonra bir kağıda almam gereken glikozu yazdılar. Eczaneden aldım

0

Bende eczaneden aldım. 1 ay önce yaptırdım testi. Onlar hangi dozda alınacağını yazdı. Ona göre aldım..

0 0
paylaş
0

Ben yaptirdm geçen hafta eczaneden kutu kola gibi bişey aldım ictim.cilekli gazozdu tadida guzeldi😄 1 saat sonra kan idrar verdim bidaha vermedim kan veya idrar .o günde cikti sonuclar

0

Bana ilk evladimda şeker yüklemesi yapılmadı açlık ve tokluk olarak bakıldı. Yuksek çıkmıştı açlık o yüzden diyet yao dedi şeker ile ilgili şeyleri kullanmadım 2 haftada düştü kilo.bile vermiştim. Sizde açlık ve tokluk olarak bastırabilirsiniz.

0

Geçen hafta doktorum istedi şeker yüklemesini. Maddi sorunum yok şükür, özele gidiyorum ama bilerek yaptırmadım. Herhangi bir şey imzalamadım.Bedenimin belli bir düzeni var. Ani bir değişim ile dengemi bozmak istemiyorum. Doğalında şeker yüklemesi vs yok ki. Canan Karatay a dünyanın lafını ediyorlar ama her dediği çıkıyor. Şeker yüklemesini tavsiye etmedi. Komple tüm ailemde şeker var ama biraz tevekkül etmek istiyorum.

0

Banada verdi eczaneden glikoz al ic bi saat sonra gel dedi bende aldim eve gittim icmedim testte öyle kaldı

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan