Restoran ve kafeler ne zaman açılır ?

0

Merhaba anneler artık cok daraldık bu pandemi ve en önemsi kafelerin kapalı olusu iyice zorlaştırdı bizi çünkü eşimin iş yeri açılmamak üzere kapandı aramadıgı iş kalamdı yok ..artık kredileri evin giderlerini nasıl ödeyecegiz bilmiyoruz bir ay daha daha diye diye artık kalmadı gücümüz ne yapıcaz hiç bilyorum.sizce martta açılır mı kafeler oteller ?

  Cimbom48   -   Diğer
0 0
17 yanıt - paylaş
0

Bende benzer bir durumdayim.Eşim cafe de aşçı idi.martta kapandi haziranda 15 gun acildi is yapmadi.Karsilikli fesih yapti ayrildi tam baska yerle anlasmisti baslayacakti ki tekrar kapandi cafeler.En son ki kabine toplanyisinda acarlar diye umut ediyorduk ama maalesef hic umudumuz yok artık. Simdi mutasyonlular cikti olan bizlere oldu.Ev kira 2 cocuk biri bebek😔bittik.Aileler sag olsun hep idare ettiler

0 0
paylaş
0

Yazın bu yasaklar bitecek zengin otel işletmecılerının iş yapması lazım esnaf beklesın yaz sezonunda acarlar bulasır butun kış yasaklar geri gelir.

0 0
paylaş
0

Kredıler cekıldi ha acılsı ha acılacak kahvecılerede oyle bekledı acıkmayınca kapandı iş yok kredı borcu cıktı bide cok zor.

0

Bu devlete akıl sır ermiyor gerçekten, akıl tutulması şeyler yaşıyorum memleketimde. Sahil öyle dolu şezlongunu mangalını alan gelmiş adım atacak yer yok yanındaki cafe de arama yapılıyor müşteri var mı yok mu diye. Büyük marketlerkazancını her gün katlıyor esnaf kan ağlıyor

0

En tehlikeli yerler oldugunu dusundugum spor salonlari hala acik cunki orda kimse maske takamaz ve herkes kan ter icinde nefes aliyor ama sosyal mesafeli sekilde restaurantlar acilmali

0

Siyasi parti kongrelerinde bulaşmıyor. Kafe restoranlar ve okullarda bulaşıyor. Bu virüs çok ayrımcı çıktı

0 0
paylaş
0

Sizce bu kadar ölümcül bir virüs olsa oyuncular ve TV programlari olurmu? Virüs bahanesi ile yeni dünya düzeni getirmek istiyorlar dijital koleglie gidiyoruz.bill Gates 2022biter diyor ...dünya bankası 2025 ..virüsler hep olacak bunu unutmayın mutasyon zatn virsun doğasinda var bunu canan Karatay hoca en başta dedi ve sonra TV'den afaroz edildi ...onun yerine korku salan Dr lar var hergn DSÖ kumları Dr.lar .buna karış gelenleri TV cikarmiyor..

0 0
paylaş
0

Allah yardımcınız olsun bizde aynı sekildeyiz Mart'ta açılacak diyorlar iş yerinin kirası evin kira faturaları iş yerinin faturaları taksitler artık sona geldik

0 0
paylaş
0

Biz 1.5 yıldır aynı durumdayız.Sadece bu sektörde değil hiçbir sektörde iş kalmadı maalesef.Ben üzüntüden hasta oldum. Hele de çocuklarınız varsa hayat gerçekten çok zor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

0 0
paylaş
0

Şahsi fikrim ; Mutaslı virüs bahane edilip bir şekilde Nisan ayına kadar uzatılacak yasaklar , sonra mı ? Nisan Ramazan ayı ve bayram insanların zaten diyecek bir şeyi olmayacak. Ne yazık ki hazirana kadar umutlu değilim ben. Temennim biran önce gevşetilmesi insanlar alıştı bununla yaşamaya parası olup tatillerden beri gelmeyenlere bişey olmuyorsa durup düşünmeli !

0

Allah yardımcınız olsun,inşallah en kısa sürede açılır.Her yer açıkken ve bu kadar insan işsiz kalırken nasıl kapalı tutuluyor akıl alır gibi değil.Madem kapatıyorsun o zaman yardım etsin devlet.

0 0
paylaş
0

Mitinglerde, kayak merkezlerinde bulaşmayan virüs söz konusu esnaf olunca tehlikeli bir hal alıyor. Madem halkını bu kadar düşünen bir hükümet görevde, destek olsun o zaman. Şuan alınan işsizlik maaşlarından kesilen vergiler var.şaka gibi bir ülkeyiz..

0 0
paylaş
0

Allah yardımcınız olsun. Aşllama hızla devam ediyor. Marta okullar kademeli açılaçak. Belki oralarda belirli kurallara göre açılabilir.

0

Gerçekten çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz çalışan ayrı sıkıntılı işveren aynı sıkıntılı

0 0
paylaş
0

Virüs sanki sadece cafelerde, restaurantlarda yayılıyor. Hesap onlara kesildi. Hiç alakam yok bu sektörle ama hergün düşünüp düşünüp ben darlanıyorum ne yapıyor bu aileler diye. Allah yardımcınız olsun 😔

0

Keşke İtalya gibi esnaf bir olsa ve açsa...orada 30.000 esnaf kendileri açtı artık yeter dedi ...

0 0
paylaş
0

Allah yardımcınız olsun. Şu süreçte sizin gibi mağdur olan çok fazla kişi var 😔 mutasyonlu virüs çıkmasaydı yakın zamanda açılırdı ama şimdi ne olur bilemiyorum 😔 Rabbim kolaylık versin

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan