Milli eğitim bakanı: 200'e yakın sınıf karantinada

0

...

Milli eğitim bakanı: 200'e yakın sınıf karantinada
  hurrem   -   Diğer
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Turizmciler parasini kazansin.Turistler memleketlerine dönsün ortaliğı bizler temizleriz.

0

Bizim okulda var karantinaya alınan sınıflar fakat diğerleri için hayat devam ediyor

0 0
paylaş
0

Acilen velilerimi uzak tutmam lazım artık bu işin şakası falan kalmadı.Hadi uyum sağlasınlar dedim ama bu işin şakası kalmadı.Burdan velilerimizde çocuğunu kapıdan bırakıp gitsinler.İnanın o kalabalık veli kitlesi çocuklardan daha tehlikeli çünkü çocuklarda bulaş oranı daha az.

0

bu karantinaya alınan sınıflar damgalanacaklar.diğer sınıflar tarafından alay konusu olup karantinadaki çocukların motivasyonu düşecek.
kötü bi durum

0 0
paylaş
0

Amaç oydu zaten. Okulları açıp, millete masraf ettirip, sözden virüsü bulup, okulları geri kapatmaktır. PCR testleri- sahtekârlık !!! Koşmayın o testlere, beyninize kadar o çubukları sokturmayın. Uyanın artık, uyanın ya!

0

Neden açtılar okulları insanlar bir sürü maddi masraf yaptı yazık değilim ki

0 0
paylaş
0

Yani ısrar ne bu kadar peki, ne yapmaya çalışıyorsunuz anlayabiliyoruz desek pes

0 0
paylaş
0

Ee ne olacak sonu ney peki açılsın açılsın aha açıldı daha bir hafta demeden karantina başladı sorumluk kabul etmedikten sonra sonu nolcak çocuklarımıza yazık günah hastaolduktan sonra okusa ne okumada ne biz hastalık geçirdik hala etkisi bir senedir gitmedi yorgunlik öksürük biz dayanamazken o çocuklar nolacak çocuklarımızdan yilginligimizmi vardı evde dursalar virüs bulaşmazdi madem herturlu tedbir alındı diyolar neden maske verilmiyo neden ikişer üç er kişi oturtuluyo neden PCS testi isteniyo sınıfta maskeler cikartiyomus çocuklar benim kziimda öğretmen bir şey demiyo diyo Allah sonumuzu hayra getirsin yarabbim

0 0
paylaş
0

Tabikide olacak normal bir durum Covit var okullar da çıkmayacakmı saniyorsunuz

0

2 haftaya kalmaz hepisini kapatırlar kıyafetler alindinkirtasiye masrafı yapıldı olan yine velilere oldu

Anne ya da anne adayıysan