Mantar kremi neden dahada kaşıntı yapar?

0

Merhabalar, benim ayağımda mantar oluştu ve trosyd diye bir mantar kremi aldım,2 günden beri sürüyorum ama nedense daha cok kaşıntı yaptı. Sebebi ne olabilir acaba?

  isimsiz -   Diğer
0 0
8 yanıt - paylaş
0

Bazı ilaçlar ters tepki verebiliyor. İyileselim diye yazılan antibiyotik alerji vb reaksiyon gösterip hasta edebiliyor. Doktorunuzdan başka krem yazmasını isteyin

0

Benim aklıma iyilestigi için kaşıntı yapıyor gibi geldi. Yakınınızda eczane varsa bir sorun. Onlar sizi daha iyi yönlendirir

0

Geçenlerde ibrahim Saraçoğlu kına yakın demişti bende de vardı bende yaktım bakalım bekliyorum 😄 sende dene istersen

0

Aynı safa bitkisini sicak suya koyup ayagini içinde beklet esim o sekilde geçirdi bi de asla islak bekletme çorabıni sık sık değiş

0

Alerjik reaksiyon göstermiştir ondandır. Doktora gidip başka krem yazdirin. Mantar için sirkeli su da iyi geliyor diye duymuştum

0

Sirkeyle himalay tuzu işe yarıyor.dogal çözüm bul.yada eczaneye sor hamilelerin kullanabilecegi mantar kremi var mi

0 0
paylaş
0

Mantar ihmale gelmez cabuk ilerler.dermatoloji uzmanina gidin ancak o yazabilir dogru teşhiside o koyabilir

0

Canım geçmiş olsun bendede vardı kına yak geçiyor kısa zamanda. Benimki öyle geçmişti seninde geçer

Anne ya da anne adayıysan