Mama değişikliği

0

Kızım 1 ayn23 günlük aptamil kullanıyoduk sonra bebelaca geçelim dedik çocukta mama değişikliğinden kusma oldu o gün geri aptamile döndük ama aşırı derece gaz yapıyo çocuk ıkınıp ağlıyo aptamil conformil mi kullanalım hipp mi acaba

0 0
13 yanıt - paylaş
+1

hipp bende kabızlık yaptı nişasta varmış içinde ben aptamil conformil kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

1 0
paylaş
0

Benim oğlum hiç emmedi beni ilk Aptamil kullandım sonra hipp aldım şimdi ise Bebelac goldla smilac i karistiyorum doktor tavsiyesiyle çok memnunum smilac biraz pahalı mama ama en iyisi

0

Karnına bol bol masaj yapın, bisiklet çevirtin. Mamasına zetinyağı ekleyin az iyi gelir. Ben bebelac gold kullanıyorum gaz ve kabızlık önlüyor. Olmazsa birde onu deneyin.

0 0
paylaş
0

Tabiiki Aptamil conformil. Bu mamalar anne sütüne yakın mamadır bi kere. Vazgeçme aptamilden

0

Bende ikizlerime çok kullandım aptamil conformil sonrada hip geçiş yaptık çok memnun kaldım gaz sıkıntısı nı yarıya indir mişti

0

Ben conformille rahat ettim ne gaz sıkıntısı yaşadım nede dışkılamada düzene soktu hep. Bence conformil alın

0 0
paylaş
0

Aptamil en iyisi, bağışıklığı güçlenir sık hastalanmaz. Bu virüsde var en önemi şey dirençli olması.

0

Hipp benim bebeğimi doyurmadı, sık acıktığı için ben aptamile geçtim. Çokda memnun kaldım. bağışıklığı gerçekten güçlendiren mama.

0 0
paylaş
0

Şahsen hipp tercih ettim en organik olanı o. Ancak 4 numarası turkiyede bulunmadığı için Holle ile devam ediyoruz 16 aylığız.

0 0
paylaş
0

Kısa bir süre hipp kullanmıştım,doymayınca (sürekli ağlıyordu) bıraktık.Şu anda aptamil kullanıyorum.

0

Ben internetten almıştım,şimdilik varda ileride ne olacak😞 Hipp i ilk 2 ay bizde kullandık doymayınca aptamil e başladık..

+1

Hippde kabızlık yapıyor, aptamil prosyneo diye bir mama çıkardı. Bağışıklığı çok iyi güçlendiren ve bağırsakları düzenliyor. Onu deneyin çok iyi yeğenime veriyoruz.

0

aptamil conformil ya da prosyneo mama iyi gelir

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan