Kötü kolesterolü nasıl düşürürüz

0

trigliserid yani kötü kolesterol düşürmek için ilaç dışında onerisi olan var mı? Gerçekten bu işe yarıyor diyebileceğiniz? Bekliyorum 💕

  AyŞen   -   Diğer
0 0
9 yanıt - paylaş
0

Doktorun tavsiyelerini dinlemelisiniz. Ama destek olarak günde 3000 mg Epa + DHA içeren OMEGA3 takviyesi alabilirsiniz doktora danışarak.

0 0
paylaş
0

1cay bardagi Yeşil mercimeği geceden ıslayın, sabah aç karna en az 8-10 tane yiyin. Her sabah düzenli yediğinizde etkisin göreceksiniz

0 0
paylaş
0

Kesinlikle spor. Annemin trigliseridi yüksekti. Çok düzenli yürüyüş yaptı, bir sonraki gidişinde doktor değerlere inanamamıştı. Tabi yediklerinize de dikkat etmeniz gerekiyor.

0

Yürüyüş ve kotu yağ ve karbonhidrattan uzak durmak omega 3 takviyesi almak

0 0
paylaş
0

Yatmadan önce fincana bir tam cevizi koyup, kaynar suyla doldurun ve üstünü kapayın, sabah kalktığınızda cevizleri yiyip suyunu için,2-3 ayda normale dönüyor ama sürekli yaparsanız tabi..
Yukarda belirtilmiş, yürüyüş yaparsanız çok iyi olur.. özellikle yağları minimuma indirin.. geçmiş olsun

0

Hayvansal gıda, tereyağı, kızartma yağı, paketli yiyecekler, margarini azaltmanız lazım trigliserid genellikle doğru beslenmeyle kısa surede çözülüyor, sihirli bir ilacı yok, zayıf insanlar da bile görülüyor.

0

Karatay diyeti yapanlar değerlerinin düzeldiğini söylüyor. Yürüyüşte etkili olacaktır.

0

Tarçınlı su tüketin ve yedijlerinize biraz dikkat edin düzelir sebze apırlıklı beslenin

0

Annem de ceviz suyu ile düşürmüştü. İki cevizi orta kabukları ile beraber ılık suya geceden koyun, kaynar da olabilir. Sabah aç karnına suyunu içip cevizlerini yiyin. Yarım saat sonra da kahvaltınızı edin.

Anne ya da anne adayıysan