Korkutan iddia: "Bebeklere yanlışlıkla Covid-19 aşısı yapıldı"

0

Ya bizim bebeklerede yapildiysa?

Korkutan iddia: "Bebeklere yanlışlıkla Covid-19 aşısı yapıldı"
0 0
9 yanıt - paylaş
0

Aklımı oynaticam 20 gün önce bebeğime iki aylık aşı yapıldı iki bacaktan bir koldan kola vurulan aşı da iz kalması gerekmiyor muydu benim oğlumda hiç iz yok kafamda deli sorular

1 yorum
0

2 aylık aşı 4. Ayda başlıyor iz bırakmaya hemen değil

0

Maalesef böle bir hata birçok yerde yapılmış ve bilim dergisinde bebeklerde hiç bı etkisi yok diyede makalede yayinliycaklarmis

0 0
paylaş
0

Aşılarımı hastanede yaptırıyorum bunu okuyunca hic gitmem saglık ocagına./

0

Rutin aşılar öncesinde hatta doğar doğmaz #immuntesti yapılması gerek, 4 kadın programında Mehmet Ceyhan doğrulamıştı fakat hiçbir ülkenin maddi gücü buna yetmez o yüzden hiçbir ülke yapmıyor demişti.
Halbuki; mama, bez, torba torba ilaç almak zorunda kalan aile 60 TL'lik ( geçen seneki fiyat) immun testini mi yaptıramayacak ya da ülkemiz ekonomisine altından kalkamayacağı kadar ağır mı gelecekmiş?
Anca çocuk canlı aşılardan (verem, rotavirüs, menenjit, KKK, su çiçeği) sonra aşıların yan etkilerini yaşar yani aşı hasarı alırsa dikkatli bir hekime de denk gelirse o zaman immun testi yapılacak da immun yetmezliği olup olmadığı anlaşılacak da aşılara ara verilecek de.. Yazık. Yıllardır denekdiler zaten bebelerimiz..
Bebeklerini aşılatırken aşı prospektüslerini alan kaç kişi var? Ya da ebeniz aşı yapmadan önce, immun testi yaptırmış mıydınız diye sordu mu? Çoğu farkında bile değil ki.. Aşıyı kutudan çıkarır çıkarmaz prospektüsleri de çöpe atıyorlar, aile istemedikce. Talep etmeniz lazım.
Sağlık Bakanlığı kurumu Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) sitesinden aşı markalarını aratıp pdf dosyası olarak indirebilirsiniz. Profil resmimde, hesabımda ve foto_albümlerimde detaylı bilgiler var, merak eden, ilgilenen baksın..
Yıllardır aklımızla dalga geçip durdular. Bebeklerimizden alınan topuk kanı dahil tüm kan tahlil örneklerimizi yurt dışına gönderiyorlar ve bu ne yazık ki yasal bir durum. Oktar Babuna olayını bilenler bilir. Bılmeyenler lütfen araştırsın netten. Nasıl da yine aklımızla insaniyetliğimizle alay edip Türk insanın gen haritasını çıkardıklarına şahit olun. Kan demek, genetik bilgiler demek. Genetik bilgilerimizi öğrenmeleri de hangi hastalıklara ne kadar dirençliyiz ne yapılırsa rahat yakalanırızı bilmeleri demek... İstedikleri hastalığı labaratuvarlarda güçlendirebilecek teknolojileri var. Bilim adı altında yapıyorlar bunu. Öjeni de öyleydi. Bilimseldi. Şimdi yaptıkları da geçmişteki öjeniyle aynı kapıya çıkıyor..

0 0
paylaş
0

Bu sars covid yayılmasının amacı da çocuklarımızdı, gelecek neslimizdi. Farkında olanlar, sırf çocuklarımıza dokunamasınlar diye mücadele ettiler, mason prof. dr. Bingür Sönmez gibiler de onları vatan haini ve köpek ilan etti..

0

Dr kurugöl hemen açığa alındı Acaba yalansa nereden cıkıyor böyle şeyler 😔Denek mi oldu küçücğk bebeler

0

Bunun yanlışlıklası mı olur hakikaten.. Hâlâ aklımızla dalga geçiyorlar, salağa yatıyorlar..
Bile bile; sırf çocuklarda bişey olmuyor bakın diyebilmek için, okullarda hatta doğar doğmaz rahatca aşı yapabilmek için yaptılar..

0

Yanlışlıkla felan değil. Düpe düz denek yapıldı işte çpcuklarınız.

Anne ya da anne adayıysan