Kolum çatlak fakat şişip gerilip arıyor . Alçı çıktı . Ne yapmam gerek

0

Merhaba konu bebekle ilgili değil.
Yaklaşık 3 hafta önce evde bir kaza geçirdim merdivenlerden düşerek sol kolumu 2 yerden catlattim ve hemen alçıya aldılar 10 gün durdu kolum alcida . O süreçte kayinvalidemde kaldım 4 yaşında çocuğum var ve 1 bardak kaldırmakta zorlanıyorum hala şuan evimdeyim ve alcida çıktı kolumdan . Doktor koluna yüklenme dinlenecek dedi fakat mümkün değil çocukla ve daha fazla kimseye yük olmak istemiyorum çünkü çocuğumun huyu baya değişti neyse kolumdan alçı çıktı dedigim gibi ve çocuğumun çorabını bile zor giydirip yemek coook zor yapıyorum bide solagim tamda sol kolunda çatlak var . Ve azıcık bisey yapsam evde kolum oluyor balon gibi kasılıp agiriyor ilaclarim var fakat geceleri ağrı kasilma gerilme başlıyor doktorlar yoğun taaaa 1 ay sonra randevu var bende itiraz ettim 1 ay bekleyemem gittiğim hastane özel . şehir. Ve devlet sonuç aynı .
Ney yapmalıyım ki kolum eski haline gelsin.?

  MeLeğiim3   -   Diğer
0 0
3 yanıt - paylaş
0

Sadece o kolunla iş yapmamaya çalışacaksın. Şişlik zamanla geçer. Sen o eline yüklendiğin için seni rahatsız ediyor geçmiş olsun

0 0
paylaş
0

Bence eve dönmekle hata yapmissin. Annen varsa yakınında biraz da onda kal. Sen daha iyilesmeden iş yapmaya başlamissin

0

Rahatsız kolumla pek bisey yapmamaya gayret gosteriyorum bazen sol elime doğru gidiyor işler çünkü şah elimle pek bisey yapamam zorlanirim kendimde solagim. Ve annem yakın da kimseye yük olmak istemem kayınvalidemde kaldım 1 hafta sağ olsun çok güzel ilgilendi ama ben sanki yük oluyormsum gibi geliyor onun için evimi tercih ettiim tabikiii çocukla kolu dinlendiremiyorum çok zor ama geçecek. Sabır.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan