Kolajen takvyesi almak istiyorum

0

Arkadaşlar selamlar cildim için kolajen takviyesi almak istiyorm. Güvenilir bi ürün varmı kullanablceğim?

  gulsahanne   -   Kişisel Bakım
0 0
5 yanıt - paylaş
0

kyaninin hl5 ürününü kullanabilirsnz her yaş için öneriliyo

0 0
paylaş
0

Canim ben collagen forte kullandım 1 ay agrilara degil ama cildime iyi geldi gibi.
simdi de nature s supreme in c vitaminli collagenini deniycem tablet formlar bunlarda

0 0
paylaş
0

Ben uzun süre araştırdım. Bütün yorumları içerikleri kıyasladım ve en fazla mg olarak tip 1-2-3 ile voonka toz kullandım 3ay şimdi tablete gecicem.saçlarımın dökülmesi çok çok azaldı . Bel rahatsızlığımdan dolayı bacağa vuran ağrılarım yok. Ama cilt için bir değişiklik göremedim.

0 0
paylaş
0

Toz kolajen daha kolay emiliyor ve 10.000mg olmasi gerekmis ayni zamanda c vitaminide kullanmak gerekiyormuski islevini yerine getirsin bende tip 1 2 3 iceren voonka toz kolajen aldim 1 ayfir kullaniyorum. 3 kutu arka arkaya kullanip ara vericem 40 yasa kadar yilda 2 kür kullanmak gereiiyormus.

0 0
paylaş
0

2 ay sudacolagen kullandım şase formunu çok çok memnun kaldım. Birincisi yorgun kalkıyordum her sabah 1. Aydan itibaren bir dinçlik geldi üzerime ikincisi cildim gözle görülür şekilde parladı hatta eşim hangi kremi kullanıyorsun yüzüne parlıyor resmen dedi. 2 . Ayın sonunda lekelerimde açılma da gördüm. Şimdi ara verdim ve solgar tablet colagen kullanıyorum ama o sadece tip2 içeriyor eklemler için aynı zamanda içinde hyaluronik asit ve C vitamini de var kür şeklinde devam edeceğim

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan