Kizim benden uzaklaştı

0

Merhaba anneler,
Kızım 26 aylık. Bana çok bağlıydı. Bensiz oturamazdı. Bu da hem çok hoşuma giderdi hem de bazen iş yapamadığım için üzülürdüm.
6 ay önce 2cı kızım dunyaya geldi. Yıne herseyi beraber yapardık. Ama son 1 aydır kendisini uyumaya alıştırmak için bır yola çıktım. Biraz rahatsızlandı. kayınvalıdemı çok seviyordu. Beraber ne yaşıyoruz ne de ayrıyız ama sadece işe gidince bir de uyumaya gidince bizden ayrı. Ben ne desem tersini yapar sabahları çarşıya götürür. E bir de şimdi havalar açılınca butun vaktını onunla geçiriyor ben de evde iş yapıyorum. E hal böyle olunca kızım beni yanında istemiyor. Gecelerı benımle uyuyan kızım, beni yanında istemiyor. Vuruyor.
Gece saat 2-3 gibi kayın validem için kalkıp ağlıyor. Bem de bu duruma çok içerledim.
Kızım adeta ben birşey yapacakmısım gibi davranıyor. E kayınvalidem de ben birşeyi soyleyınce onun dediğini yapıyor. Hatta bıraz zaman kızıma giyinmessen ben kaçarım bak, yada ben artık seni sevmicem kızlardeşini sevicem. Diyordu.
Yanı anlayacağınız. Ben kızımın en kıymetlisi iken artık beni dinlemiyor istemiyor. Seviyor. Ama çok uzaklaştı.
Boyle olan varmı. Lutfen yardım edin çok üzülüyorum.

  isimsiz -   Anlatmazsam Çatlarım
0 0
1 yanıt - paylaş
0

Aynı beni anlatıyosun benimde 1. kızım benden kopmazdı gece beraber uyuyoduk hiç ayrılmazdı benden 3.5 ay önce 2. Kızım oldu yanıma gelmiyo sürekli dışarı çıkmak istiyo seni sevmiyorum annem değilsin diyo bana 3 yaşında evde durmak istemiyo vuruyo bana küçük kızımı kucağıma aldığımda bırak emzirme diyo yani kıskançlığından yapıyo herşeyi elinden geldiği kadar küçüğüyle yanındayken fazla iligilenme çok kıskanıyolar büyüğüyle ilgilen bide kendinden uzaklaştırma kaynana fazla gitmesin yoksa git gide kopuyolar yanında dursun ilgilen Allahın izniyle küçüğü bi 8 aylık oldumu birbiriyle oynarlar o zaman rahat edersin sıkıntı yapma geçer bu günler sana demek istediğim çocuğu gönderme yoksa hiç bilmez seni ben o yüzden hiç bi yere göndermiyorum daha yeni yeni yanıma gelip anne seni seviyorum diyo☺️☺️

Anne ya da anne adayıysan