Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Molfix Reklamını izlediniz mi?

+2

Molfix erken doğan bebeklere destek olmak için bir kampanya yapmış, beş yıldır da sürüyormuş bu destek. İşte bu desteğin için hastaneye ekipmanlar ve hemşire, aile eğitimleri gibi şeyler varmış ben ilk kez gördüm molfix'in böyle bir çalışmasını olduğunu. Reklamı duygusal yapmışlar, acı tatlı olmuş biraz. Molfix'i taktir ettim Kıvanç ve Başak'ı kullanarak erken doğan bebeklere güzel dikkat çekmişler.

2 0
6 yanıt - paylaş
0

Ben Molfix reklamını youtubeda gördüm biraz duygulandım açıkcası. Benim kardeşim pramütüre doğmuştu ailemin o zaman yaşadığı korkuyu hala hatırlıyorum Allah dayanma gücü versin. İnsan başına gelmeden anlamıyor bazı şeyleri. Molfix'e helal olsun yaptığı iş çok güzel, takdire şayan.

0 0
paylaş
0

Bende Molfix'i çok takdir ettim yardımdan çakmamışlar. Hayat Bağı projesi projesi ismi bilmeyenler baksın bir bekli yarın öbür gün lazım olur. Belli ki yardım etmeyi seven bir marka.

0 0
paylaş
0

Yani biz zaten molfix kullanıyoruz arada paket üstünde görüyordum ama hiç dikkat etmemişim ne var yok diye. Anneleri kabinden vurdular valla reklamına baktım baya güzel. Tek ihtiyacı anne sevgisi gibi bir şey diyor Kıvanç. Ana gibi yar olmaz gerçekten.

0 0
paylaş
0

İzlemeyen kaldı mı herkes Kıvançların oğlanı gördükten sonra bu reklamı bekliyordu zaten. Molfix bu kadar çektiği dikkati çok güzel bir yöne topladı. Bebeklerimizden daha önemli kıymetli ne var ki bu dünya da.

0

Buradan gördüm, izleyip geldim Molfix çok güzel iş yapmış valla. O bebeklerim çok büyük desteğe ihtiyacı var. Hayatlarının ilk birkaç günü çok önemli.

0

Evet bende Molfix'in yaptığı bu reklamın farkındalık yaratacağını düşünüyorum. Kıvanç sağ olsun çok fazla insana ulaşmıştır.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan