Kehribar kolye bebeklerde işe yarıyor mu

0

Bebeğine kehribar kolye kullanan anneler, kolyenin belli bir süresi geçtikten sonra aktifligi azaldığını ve bikac işlemden geçirerek tekrar kullanılabileceğini okumuştum bir yerde.
Bunun doğruluk payı varmıdır? Varsa ne gibi şeyler yapılmalı?
16 aylık bebeğim için bir yıldır kullanıyoruz ne yapmam gerekli merak ettim.

  TuğçeGüzel   -   Diğer
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Toprağa göm 1gun beklesin yıka tak ben öyle yaptım

0 0
paylaş
0

diş dönemi huysuzluk, ağızda salya akması ve uyku problemi çözümü oldu bizde az da olsa

0 0
paylaş
0

Kehribar kullanılarak yapılan takıların temizlenmesi için ise bu takılar sirkeli suyla ıslanılan bir bez yardımı ile 5 dakika boyunca ovulmalı ve takılar bu şekilde temizlenmelidir. Sirkeli su yoksa sadece ılık su ve çizmeyecek yumuşak bir bezle de temizlenebilir. Ayrıca kehribar boncuklarını akan su altında 5 dakika süreyle tutarak tüm negatif elektrik taştan arındırılabilir.
Kehribar taşının temizlenmesi için bir diğer yöntemde kehribar boncukları veya takınızı 1 gün boyunca güneşin altında bırakmaktır. Bu uygulama ile tüm birikmiş enerji taştan arındırılır.
En zor temizleme yöntemi olsa da en doğru kehribar temizleme yöntemi topraklamadır. Öncelikle söyleyelim evde bulunun saksılarda bu işlemi yapmayınız. Kehribar taşını enerjileri nötrleyici olarak bilinen toprağın içerisine taşı gömüp 24 saat beklemeniz halinde taşınızdan maksimum fayda sağlarsınız.
Uzun süreli topraklama yapamıyorsanız, o zaman kehribarı arada sırada doğada en az 5-10 dakikalığına toprağın üzerine bırakınız, böylelikle üzerinizdeki negatif biriktirdiği elektriği boşaltırsınız.
Kehribarın kimyasal içerikli doğal olmayan maddelerle kolonyalı mendil özellikle temas ettirmeyin

0 0
paylaş
0

24 saat boyunca toprağa gömüp yıkandıktan sonra kullandık çok da faydasını gördüm

0 0
paylaş
0

24 saat boyunca toprağa gömülü kaldı yıkadım taktım sonra

0 0
paylaş
0

Hiç bir faydası yok boşuna almayın derimmm

0 0
paylaş
0

Aldığım yer bana etkisinin azaldığını düşünürseniz toprağa gömün 24saar kalsın sonra iki dk ılık akan suyun altında bekletin demişti. Denedim işe yaradı bana göre

0

Faydasi yok diyen arkadaslar, belki her cocukta ayni etkiyi gormuyordur. Veya sürekli takilmadigi icin etkisi azalıyor olabilir. Ben kizimin disinin çıktığını hic anlamadim. Ates, uykusuzluk, huzursuzluk dis haricinde de olmadi. Hastalık donemlerimizde bile kizimin atesi 37.8 in uzerine hic çıkmadı. Hep taktım. Hic çıkarmadım. Onunla uyudu uyandı. 😊 3 yaşından sonra takmadik.

0

Ne kolye takdim ne başka birşey ateşsiz ağrısız sancısız bütün dişlerini çıkardı oğlum biraz huysuzluk ve iştahsızlık oldu okadar onlarada pek inanmıyorum aslında tamamen çocuğun Kendi bünyesiyle alakalı bir durum

0

Bende aldim ama kullanmadim aldigim kisi topraga gomup biraz kaldikdan sonra normal suyla yıkayıp tekrar takmami soyledi

Anne ya da anne adayıysan