Kayınvalidem le aynı evde oturuyorum bı bakarmisiniz lütfen

0

Merhaba arkadaşlar sizden akıl istiyorum ben 19 yaşındayım iki çocuğum var ikizler yani daha 4 aylıklar.
İstanbul'dan Ankara'ya gelin geldim eşimin ailesiyle aynı evde yaşıyorum kaynanam çok iyi birisi ama herşeye karışıyor çocuğu emzirecegim vs herşeye kayinpederim tam bı biter bana şerefsiz dedi saçını yolarim vs eşimin yanında benle böyle konuştu kendim eşimle aramızda sakalasiriz tek başimiza olunca çok iyi anlaşıyoruz ama kayınpederden sıkıldım artık evimi ayırmak istediğimde bı oğlum olduğunu bilmiyormuydun essek gibi oturcaksin dedi eşim bana güven vermiyosun ayrı eve çıkamam diyor sürekli sen nasıl annesin diyor sürekli para harcadığımi söylüyor ama bana bir kuruş para vermiyor bütün maaşını babasına veriyor ve sürekli onları koruyor kavga ettiğimizde onlarla konuşuyor benimle konuşmuyor boşanmayı düşünüyorum artık ama babam dan çekiniyorum annem yok başımızda vefat etti babam da ablamla yaşıyor nolur akıl verin bana ben napim onu o kadar çok seviyorum ki birde gece rahat uyusun diye sıcaklarda yastığı ona sallıyorum aptalım ben ben napicam ???

  isimsiz -   Sohbet
0 0
2 yanıt - paylaş
0

Zor bir durum sıkıntı buyuk canim. Sana boşan boşanma diyemem asla ama esinde buyuk hata var sana karsi oyle davranmalarına izin vermemesi gerekiyor bide sen daha taze bide ikiz annesisin yasinda cok küçük anlayışlı olmaları gerekiyor. Esinin kanina girmeye calis onlari umursama bence gormezden gelmeye calis. Sen eşine odaklan onun kalbini caldin mi gerisi tamamdir bence ama tabi huyunu suyunu bilmiyoruz insallah ise yarar.

0 0
paylaş
0

Allah sabır versin. Eşin ailesini kötü görmez. Senin dediğin zoruna gider. Kendinin görmesi lazım. Oda görmek istemiyor demek ki. Ne güzel ki eşinle iyi anlasiyorsun. Onu ikna etmeye bak. Güzel güzel konuş. Seninle basbasa kalmak istiyorum de başka şeyler söyle ikna et

Anne ya da anne adayıysan