Hangi anaokulları kapandı

0

Izmirde yaşıyorum.Bizim anaokulu kapandi.Ama bazı anaokullarının açık olduğunu öğrendim.Nasil neye gore bana izah edebilirmisiniz.Kucuk anaokulları açıkmı kalcak.Okula bağlı olanlarmi kapandı.Cimerde nereye yazdınız.Meb.mi gönderdiniz.

0 0
11 yanıt - paylaş
0

Özel kurumlar okul öncesinde acik. Ama 7 araliktan sonra onlarinda kapanacagi konusluyor

0 0
paylaş
0

Sosyal hizmetleri ebagli okullar açık MEB e bağlı olanlar kapaniyo

0

Bizim özel anaokuldu ama meb e bağlıydı dün gittiler bugün kapandı 4 ocağa kadr muhtemelen hepsi kapanmistir

0

Değerli arkadaşlarım,
Bugün durmak yok. Tüm velilerimizi demoktaratik haklarını kullanmaya okullarına çocuklarının yarınlarına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Avrupa Birliği ülkelerinde Anaokulları en son kapatılan yerler ve en erken açılan yerlerdir. Bizler Mısır Nijerya ülkeri ile kıyaslanamayacak kadar büyük bir ülkeyiz. Eğitim hakkının elimizden alınmaması için tüm vatandaşlarımıza sesleniyoruz.
Öncelikle MEBİM Alo 147 Şikayet Hattı üzerinden şikayetlerini bildirmelerini akabinde www.cimer.gov.tr üzerinden yazılı olarak şikayette bulunmalarını istiyoruz.
Cimer Başvurusu için,
Sayın Cumhurbaşkanımızın dikkatine,
Çocuklarımızın geleceği için Anaokullarının açılmasını sizlerden rica ediyoruz. Biz çalışan anne babalar olarak çocuklarımızı en güvendiğimiz yerler olan anaokullarına gönderiyoruz. Eğer bu kurumlar kapanırsa çocuklarımızın akıbetinin ne olacağını ve kime güvenip bırakacağımızı bilmiyoruz. Eğer bu durum devam ederse çocuklarımız eğitimsiz kişiler ve ne olduğu kim olduğu belli olamayan birilerine emanet edilmek zorunda kalacaktır. Lütfen sesimizi duyun ve Anaokullarını açık tutun.
Saygılarımla,
Ad Soyad

0 0
paylaş
0

Özel ana okullarının açılması şartlar uygunsa mantıklı gün boyu okulda kalma imkânları olduğu için ama devlet okullarında ikili öğretim nedeniyle çocuk 3 saat kalıyor çalışan velinin isine yaramıyor dolayısıyla talebinizi özel anaokullarinin açılması seklinde yaparsanız daha mantıklı olur

0

MEB bağlı özel anaokulu karar çıkar çıkmaz kapandı. Online ders yapılmaya başlandı bile

0 0
paylaş
0

Benim kızım özel kreşe gidiyor akşam yazı gelmiş yarın kapalıyız diye bugün evde ablası 11 ufak 4 yaşında büyük kızıma küçüçuk yaşta ne sorumluluk yükledim kızıma çok üzülüyorum

0 0
paylaş
0

Sadece milli eğitim bakanlığına bağlı olan özel anaokulları kapandığı için MEB ‘e yazacaksınız

0 0
paylaş
0

Benim kızımda ana okuluna gidiyor bizim okul kapandı aslında heryer kapanması lazım

0

Mebe bağlı okullar kapanmıştı.Pazartesiden itibaren de özeller kapanıyormuş.Kardeşim anaokulu öğretmeni oradan biliyorum.

0 0
paylaş
0

Meb e bağlı olanlar kapalı , Aile ve sosyal politikalar a bağlı olanlar halen açık . Gündüz bakım evi ve kreş diye geçiyorlar

Anne ya da anne adayıysan