Hamileyken covid aşısı olan var mı?

0

Merhaba hanımlar aranızda hamileyken aşı olan var mı? veya aşı olduktan sonra hamile kalan? aşılar kısırlık yapıyor diyorlar ama ne kadar doğru merak ediyorum

  En_Re   -   Diğer
0 0
8 yanıt - paylaş
0

28 haftalık hamileyim. Benim doktorum da sıram gelirse aşı olmam yönünde bilgilendirdi. Danıştığım birkaç doktor da aynı şekilde aşı olmalısın dedi. Henüz sıram gelmedi ama Kararsızım bende.

0 0
paylaş
0

Bugün perinatoloji doktoru da bana şiddetle aşı hakkın varsa kesinlikle ol dedi.. bir kaç gebemi bu hastalıktan dolayı kaybettim bu uüzden riske atma dedi.. bende çok kararsızım..

0

Benimde aşı hakkım var ama hamileliyim
olup olmamak için karar veremedim

0 0
paylaş
0

Ben de eğitimciyim ve sıram gelirse aşı olmayı düşünüyorum. Doktorum sinovac aşısını olmam yönünde bilgilendirdi. Korona olmanın çok daha büyük bir risk olduğunu söylüyor. Henüz sıram gelmedi bende farklı doktorlara danışıyorum.

0 0
paylaş
0

Osman müftüoğlu dün üç ayın sonunda yaptırabilirler dedi. Ben 18 haftalık hamileyim sıra gelirse yaptırırım

0 0
paylaş
0

Doktorların önermemelerinin sebebi hamileler üzerinde yapılmış bir çalışma ve veri olmaması. Ama çoğu hekim de covid in kendisinin hamileler için aşıdan daha tehlikeli olabileceğini söylüyor, büyük bi ikilem gerçekten. Bana da aşı çıktı ben çok yaptırmak istiyordum ama dr önermediği için yaptırmadım 😣

0 0
paylaş
0

3. Aydan sonra yapılabiliyoruz. Tamamen kendi isteğimiz doğrultusunda. Ama çok kararsızım 🤷🏻‍♀️

0 0
paylaş
0

Bende hamileyim kendi doktorum hacettepede. Ankara şehir hastanesi ve Ankara eğitim araştırmada danıştığım doktorlar da hamilelere sinovac olmaları yönünde bilgilendirme yaptıklarını söylediler. Genel olarak aşı ol diyorlar yani. Ama tabiki kararı bize bırakıyorlar. Kesin birşey söylemiyorlar. Aile hekimim de çok sıcak bakmadı aşıya. Ama olursan da sinovac ol dedi.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan