Hamilelikte cinsel ilişki

0

Merhaba 8 haftalik hamileyim cinsel ilişkiye girmek tehlikelimi

  Gülozcaylak   -   Cinsellik
0 0
9 yanıt - paylaş
+1

Merhabalar daha yeni doğum yaptım onun öncesinde 5. Aya kadar sorun olmaz diye düşünüyorum bizde olmadı

0

Düşük tehlikesi olmadığı sürece zararı yok zaten faydası var diye daha önce okumuştum bende. Dikkat edin yine de

0

6+2 Yim sanırım ama doktor ilk üç ay cinsel münasebet önermiyorum hiç bir hastama lütfen özen gösterin dedi ☺️ birşey olur mu bilemem bizde gişeler kapalı ☺️ ama bebek tam yerleşene kadar sabredile bilir diye düşünüyorum ☺️

0

Bende hamile kaldığımdan beri ilişki yaşamıyorum korkumdan. Ne zamana kadar böyle sürecek hiç bilmiyorum

0

hiç bişey olmaz cinsel ilişki hayatınız bebeginize asla zarar vermez aksine cinsel ilişki anne rahminin daha çok açılmasını sağlar hamilelikte kanamalar hamilelikte bazen lekeleme tarzında olabiliyor yine de kafam rahat olsun diyorsanız bir dr kontrolü iyi gelicektir sevgiyle kalın.

0

Eğer bir tehlike bir risk yoksa ilişki yasaklanmıyor zaten. Bende 5 aylık hamileyim hamileliğimide 2.ayında öğrendim. Hamile olduğumu bilmedende ilişki oldu bildikten sonrada devam ettik çünkü bir sıkıntım yoktu. Sana en iyi cevabı doktorun verir.

0

Doktorun yasaklamadiysa herhangi bir risk yoksa gebeliginde hamilelikte ilişki sağlıklı diye biliyorum ben hele son günlerde. Acilmani falan kolaylaştırır.

0 0
paylaş
0

normal canim bebek buyudukce rahime baski daha cok oluyo ve bu da agrilara sebep olabilir iliski sirasinda. sana tavsiyem kendini fazla yorma ve kusura bakmayin da gobeginize cok baski olmasin o da agri yapar

0

İliskinin doguma ve bebege cok yararli oldugunu soyledi doktor. Bebege hiç bi zarari yokmus. Tabii düşük tehliken yoksa

Anne ya da anne adayıysan