Ergenlikte çıkan tüylere çözüm

0

Merhaba ergenlikte çıkan koltuk altı tüylenmesini ilk etapta nasıl almalıyız

  ZekiyenurOrt   -   Diğer
0 0
8 yanıt - paylaş
0

18 yaşına kadar lazer epilasyon önerilmiyor. Erkek çocuk ise tras edebilir.Kiz çocuk ise epilasyon cihazı kullanabilir

0 0
paylaş
0

Şekersiz sir ağda olabilir.Sir ağda azaltır zamanla tüyleri,elle yolunabilir.Permatik çoğaltır tüyleri,sertleştirir.Erkeklerden de sir ağda yapanlar var artık ya da erkekler için ağda yapan yerler var.Araştırın bulunduğunuz yerde.

0 0
paylaş
0

Hastane eldiveni ile alın. Aldıktan sonra yıkayıp tuz ile peeling yapın. Kıl köklerini yakar. Giderek seyrelir çabucak kurtulur. Her defasında aksatmadan tuz peelingi yapın. Bir süre sonra gerek bile kalmaz.

0

Makine asla kullanmayın batık ve kırık yapıyor ..en güzeli lazer ama yaşı erken o yüzden bence eski usulü ağda en iyisi.benim oğlum var ben bile lazere götürüyorum çok rahat ediyor.

0 0
paylaş
0

Epilator ile veya ağda ile kökünden alınmalı. Zamanla tüylerin kökleri zayıflayıp azalır. Ve karınca yumurta sının yağı oluyormuş. Genelde bebekken sürülürmüş. Ama arkadaşım kendisine ağda sonrası uyguluyor baya 2/3 aydır çok faydası olduğunu söylüyor. Kendim denemedim ama araştırmak lazım.

0 0
paylaş
0

Sir ağda icinde şeker olmadığı için tuyleri inceliyor . Ben kuaförde aldırıyorum. Su aralar riskli olduğu için evde uygulanan aparatlari arasturabilirsiniz

0

eczaneden danışarak aldım zaten tüylenme de az old.için krem daha iyi.Digerlerini hem canını yakar permatik ise tüyleri çoğaltıyor

0

Bence ağda yada eldiven
Hemşire eldiveni ile alınırsa kıllar zamanla azalır

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan