Ergenlik çağındaki kızım cinsiyet değiştirmek istiyor

0

Arkadaşlar benim ergen kızım erkek olmak istiyor psikiyatrilere götürdüm bir çözüm bulamadım istanbulda devlet hastanelerinde yada çok cüzi ücrete özel klinikte görev yapan bu tip vakalara çözüm bulan doktor tanıdıgınız duydugunuz varmı?

  isimsiz -   Sohbet
0 0
15 yanıt - paylaş
0

rabbim yardimciniz olsun ergenlik cok zorr bu devirde piskolaga goturun vakit kaybetmeden en iyi yonlendirmeyi dr lar yapar birde nas felak ayter kürsü okuyun surekli bu gunler gececek sabirla ve duayla insallah😔😔

0 0
paylaş
0

gıda içindeki hormanlar gen yapılarını etkiliyor onlarda hormonları birde üstüne erken çocukluk çağı problemleri. Tavuk ve özelikle paket süt çok kullanıldığı için çok etkili. Nesilleri bitirmek için her gıda ve ilaçta, mamada, bezde,şampuan, sabunda bu tip katkılar var. Beslenmesi, izledikleri değişir, ilgisi bir hobiye yönelip, daha çok birlikte vakit geçirir, onun hoşlandığı sizin hoşlanmadığınız ortası bulunabilir ortamlarda sizde olursanız, bir taraftan da çocuk ve aile desteği alırsanız ergenlik süreci sonunda beklenen davranışlarının gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Çok ciddi süreç en az 4 yıl buna vaktinizi ayırmalısınız. Ergenlerin iç dünyası çok karışık, kendi kimliklerini bu dönemde oluşturuyorlar. Baskıcı yaklaşmayın yanında olarak yol katedin.

0 0
paylaş
0

Benim bildiğim bu tür problemlerde psikiyatrinin faydası yok nereye götürürseniz götürün normal görüyorlar bunlar benim ergenliğimde yoktu 1986 doğumluyum ama şimdi çok populer oldu kız oğlan olmak istiyor oğlan kız olmak istiyor kimisi ailerler kabul ediyor psikilog yardımıyla değişime başlıyorlar kimisi pişman oluyor seneler sonra o değişimden Allah yardımcınız olsun çok dua edin

0

Ben farklı bakıyorum birax siz iyice araştırınız mi bu konuyu tıp cozebiliyor mu yani fiziki Tipa mi giriyor ruhsal bolumemi ve gerçekten yapılacak birşey var mı 17 yaş çocuk değil artık.

0

Barış muslu var instagramda travmaları aşarak tedavi ediyo ona ulaşın bence

0

Hormon testi olmasi gerekli dr bilmiyorum ama kayseride fakulte de yapiliyo onu biliyorum yuzde 51 bile istedigi cins cikarsa o zaman devlet ucretsiz hormon tedavisi uyguluyor. Yakınımın oğlu kız olmak istediği için bu yolu biliyorum. İlaçlar çok pahalı ve kullanimi riskli ilaçlar. Sanırım hepsini devlet ödeyecek çocuğun göğsü falan çıkıyor hormon dengesi ayarlaniyo ama erkek olmak istediği zaman ne oluyor onu bilmiyorum.. Rabbim yardimciniz olsun. Sabırlar dilerim 😔

0 0
paylaş
0

Daha önce siz yada babası yada kendisi herhangi bir rahatsızlığı olup ilaçlı tedavi fln gördü mü, bazı ilaçlar, kişiliğin değişmesine sebep olabiliyor bunun ile ilgili bilimsel yazılar var, öyle bir şey yok diyorsaniz, Ailecek yediklerinizden ve yaşam tarzinizdan kaynaklanıyor, kapitalist ilaç, gıda ve kozmatik sektörleri, medya ve ekranlar, nesillerimizin genlerini bozdu çünkü, özellikle parfümler sentetik kokular, vücudumuzda bariyer görevi gören limbik sistemde hiçbir engelle karşılaşmadan beyne yönetim merkezine ulaşabilen tek şey ve kişiye neler yaptırabileceği Allahu alem, deşifre edilemez tıp tarafından, çocuğunuzun anormal düşüncelerinin normale dönmesi için yapılacak şeyler var lakin çocuğunuz bunları da reddedecektir, Ailecek beslenmenizi düzeltiniz, parfüm kozmatik kimyasallardan uzak durunuz, Allah yardımcınız olsun

0

Benim de gençlik çagımda babam sürekli sen kızsin sus derdi ,kızlar bunu yapamaz filan gibi söylemler ve ayrimciliklar yüzunden gidip.erkek olucam demiştim yoksa hiçbir erkeksi halim yoktu ,çocuklsra gençlere dsha dikkatli konuşmak lazim..

0 0
paylaş
0

Bu sorun için özel birim kurdurmaya çalışacağım, isteyen her aile, her an güvenilir kişilere hemen ulaşabilsin diye. Çünkü bu sorun günümüzün en önemli sorunu haline geldi.

0

İnternette, 12 yaşında bir çocuk cinsiyet değiştirmiş, şimdi 19 yaşında pişmanlığını ABD senatosunda isyan ederek anlatıyor. Ona ibret olabilir.
Çevresindeki kişilere dikkat edin, çevresi etkiliyor olabilir. Bilinçli olarak dünyada öyle bir furya başlatıldı, sakın cinsiyet değiştirmesine izin vermeyin. İlerde size değişime izin vermediğiniz için minnet duyacaktır.
Bir de erkek kardeşi varsa onu kıskanıyor olabilir ya da sizin bir erkek evlat özlemini varsa onun için istiyor olabilir.
Kendini çok yalnız hissediyor, bulunduğu yere ait hissetmiyordur.
En büyük etken ve tehlike çocuklarımızı etkilemeye çalışan küresel örgütler.
Morat Övünç leri, Keremcanları kim görünür kılıyor sanıyorsunuz, onlar o kadar parayı nerden kazanıyor. Onları küresel güçler fonluyor.
Lütfen herkes çocuğuna sahip çıksın, kimseye yem etmesin. Bizi topla, tüfekle yenemeyeceklerini biliyorlar, aile yapımızı bozarak yenmeye çalışıyorlar.
Murat Övünç gibileri şehir şehir dolaştırıp bu durumu normalleştirmeye çalışıyorlar, kentinize geleceği zaman lütfen izin vermeyin. Daha önce Bursa ve Konya illerine sokmadılar. Ama Sakarya sesini çıkarmadı. Lütfen bir daha öyle kişilere fırsat vermeyelim. Bu hepimizin görevi.

0

Normal devlet piskiyatrisine götürün o psikoloğa sevkeder kişilik bozukluğu icin ilaçta verebilirler

0 0
paylaş
0

rabbim yardimciniz olsun ergenlik cok zorr bu devirde piskolaga goturun vakit kaybetmeden en iyi yonlendirmeyi dr lar yapar birde nas felak ayter kürsü okuyun surekli bu gunler gececek sabirla ve duayla insallah😔😔

0

Hormonlar normal olsa böyle bir şey istemesi psikolojiktir o halde, bilinçaltında dikkat çekmek için özenilmiş bir durum vardır belki. Normal değerlerde dediğiniz için böyledir diyorum, ayrıca çok eski bir eserde, kendini erkek hisseden bayana nohut yedirmek ve kadın hisseden erkeğe de horoz eti yedirmek gerektiğini okumuştum, inşaallah hormonal durumsa da psikolojikse de kısa zamanda çözülür, kolaylaşır işiniz.

0

Çaresi yok içgüdüsel bir duygu ne yaparsanız yapın vazgeçmez

0 0
paylaş
0

Bu çözüm değil ki ?
Cinsiyet memnuniyetsizliği çocukluktan başlar ki çoğu ailede bilinçli değil..
Hayali arkadaşları bile erkektir
Erkek oyunlarına ilgi duyar
Hormonal testleri yaptırın?
Bedenin de değişiklik oluyor mu takip etmişsinizdir.
Hem cinsi ile de aşk Yaşar kendini erkek gibi hissettikçe
Çocuğunuzun yanında durun lütfen..
Fiziksel olarak her şey yolunda ise bu defa da bakılması gereken evliliğiniz ve aile içi ilişkileriniz..
Önce fiziki tetkiklere baktırın olur mu?

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan