Ercüment ovalı "2 milyon doz aşı ürettik" dedi

0

Ercüment ovalı 2 milyon doz aşı ürettik dedi. Umarım bu bizim için çözüm olur da bu illetten kurtuluruz

Ercüment ovalı "2 milyon doz aşı ürettik" dedi
  Hayatımınanlamı   -   Diğer
0 0
8 yanıt - paylaş
0

Inşallah o asiyi bulursun buradan hakaret edenler o asiya muhtaç kalırlar utanmazlar nereden biliyorsun imkan verilse dikkate alınsa araştırılıp incelense kötümü olur dünya bize muhtaç olsa zakkumcuyuda böyle dışladık abd de laboratuarlarında şimdi unutmayin

0

Ya fareler üzerindeki denemelerde sorun çıkarsa 2 milyon doz çöp mü olacak? Bilimsel bir videoda üretim sürecinin aşı bulmaktan daha zor olduğu anlatılıyordu.

0

Benim bu gelişmelerden ve şuanki durumdan anladığım, Dr. Ovalı nın geliştirdiği aşıyı zamansız bir açıklama yaptığı için durdurdular hatta susturdular, çünkü bu pandeminin bitmesi birilerinin işine gelmiyor, şimdi tedavinin piyasaya sürülmesi zamanı değil dediler ve adamı susturdular... çünkü planlanlanan süreç henüz tamamlanmamıştı o güç odakları için... Baksanıza abd den hala kobay bile gelememiş, üstelikte böylesine dünya çapında ölümcül bir hastalık söz konusu iken...

0

Üretip üretmemen bu saatten sonra beni pek bağlamaz,11 gündür bu illetten çektiklerimi bir Allah birde ben biliyorum.

0

Cok yanlis konusuyorsunuz. Ben eczaci ve biyologum. Kisiyi Cok yakindan takip ediyorum. Cok değerli çalışmaları var. Bir bilim adamına bu kötü yakistirmalariniz insanlık adına Çok yanlis. Sizin gibi araştırmadan kötü yargilamalar yapan kişiler nedeniyle bilim adamlarımızın şevki kırılacak. Hic bir sey çabuk olmuyor. Cok yanlış yoldasınız. .Umarım birgün pişman olacaksiniz bu tarzınızdan dolayı. Ben Ercüment hocaya gönülden inanıyorum kendisine başarılar diliyorum.

0

Bu beyefendi bir çok kanser hastasina daha uzun yasama şansı veren çok iyi bir doktor ve bilim insanı. Çalişmalarını takdir etmek gerekir.Bir gün bu doktora muhtaç olmamanızı dilerim. saygılı olmanızı beklerim.Ayrica tüm dünyayı etkileyen bu covit 19 'ün toplam agirlıgıniñ sadece 2 gm olduğunu biliyorum.

0

Insanlar üzerinde ekim ayında denemeye başlayacak ama iki milyon doz üretmiş. Önce deneyip sonra üretime geçmesi gerekmiyor mu?

0

Reklamdan öte birşey değil bakan bile açıkladi irtibar etmeyin diye kendini ön plana çıkaran birisi işte daha hiç bir şey yok 2 m doz üretmiş kanıtlanmamış birşeyi kim üretir kolpaçino.

Anne ya da anne adayıysan