Emzirme dönemimdeyim fakat işe başlamam gerekiyor

0

Kızlar merhabalar maalesef emzirme döneminde işe devam etmem gerekiyor bu dönem beni korkutsa da sizlerde nasıl geçti merak ettim. Özellikle süt sağım konusunda endişelerim var hangi markayı tercih etmeliyim göğüs pompası alırken sizler nasıl atlattınız bu durumu yorumlarda konuşalım mı? Bir arkadaşım ısrarla wee baby elektrikli göğüs pompasını al diyor kendisi çok memnun kalmış sizde denediniz mi?

  isimsiz -   Anlatmazsam Çatlarım
0 0
3 yanıt - paylaş
0

Mamajoo de iyi bir marka ben kullandım tavsiye ediyorum kesinlikle

0

Kesinlikle Lansinoh. Hastane tipi Spectra kiralamış biri olarak yazıyorum üstelik. Aynı zamanda emzirmeye devam edeceksiniz teklisi fazlasıyla işinizi görür.

0

selamlar canım maalesef hayatta bu tarz şeyler olabiliyor canını sıkma. Bende wee baby elektrikli göğüs pompasını kullanıyorum gayet pratik temizliğide kolay oluyor doğrusu tercih edebilirsiniz. Sütünüzü sağıp poşetleyin yada biberonla saklayın bir problem olcağını düşünmüyorum bakan kişi de güvenilirse. Haa bir de kolik sancılar için birebir gelen antikolik biberon tercih etmenizi öneririm bebeklede bu dönemde gaz problemleri çıkabiliyor.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan