Emzirirken sigara içen var mı?

0

Merhaba güzel anneler emzirirken sigara içen var mı? ben günde 2. 3 içiyorum

  Sigortalı   -   Emzirme
0 0
8 yanıt - paylaş
0

Bende içiyordum bir tane ama onuda çok pişman oluyordum. Hala bırakamadım
malesef

0

Annem bana hamileyken de emzirirkende içmiş astım hastasıyım çok ağır astım krizleri geçirdim günlerce hastanede yattım annemide kanserden kaybettim evet zordur canınız çok istiyordur ama sizin aldığınız her nefes saçınıza teninize siniyor ve güzelim yavrunuz buna maruz kalıyor şimdi bende içtim bişey olmadı diyende çıkar kendiniz için değil evladınız için emzirme dönemi bitene kadar içmeyin ben şuan sigaralı hiç bir yere girmiyorum giremiyorum nefes alamıyorum sağlıcakla büyütün bebeğinizi

0 0
paylaş
0

İçmemek lazım evet ama olmuyor malesef. İlk oğlumda bırakmıştım ikinci oğlumda bırakamadım. Doğduğunda sezaryandan dolayı ciğerde su kalmış 3 gün yoğun bakımda kaldı hep o aklımda soru işareti olarak kaldı içmeseydim o sıkıntı olmaz mıydı diye.

0 0
paylaş
0

Ben içmediğim halde oğlum faranşit olmuş bide içseydim o vicdanla yaşayamam ya annelik demek fedakarlık demek hç mi acımıyorsunuz bebeğinize

0 0
paylaş
0

Çok şükür ben ilk oğluma hamile kaldığım gibi sigarayı bıraktım bidaha da hiç içmedim hata Eşim bile çocuklarımın yanında içmiyor evin için hiç içmiyor ve icirmiyor da. Ben de büyük oglum iki defa bronşit geçirdi o yüzden bu konuda hassas davranıyoruz bence sen de içme.

0 0
paylaş
0

Bende biraktim sigarani zararlarını araştırıp öğrendikyen sonra bebeğime süte geçtiğin öğrendim bir paket sigarayı islatim çöpe koydum ben az içiyordum ama genede söz konusu bebekse bırakmak zorunda yiz güzel kardaşim

0

Çocuk yapmayı düşünmeden 3 sene önce bıraktım. O günden beri içmiyorum. Iyi ki de bıraktım. Tam bir delilik. Hadi siz delisiniz barı evladiniza yapmayın.

0

Kesin ve net birsey söyleyim çok yakın arkadaşım doktor patoloji uzmanı kendisi.. Kızımi emzirirken aynı vijdabln azabını yaşıyordum 3 5 tane içiyordum..
Hamilelikte bebeqe kan akışı olduqu icin büyük zararı var ama emzirirken yok dedi.. Nasıl dedim.. Emzirme beyinle alakalı kan veya bir orqana baqli deqil.. Bebek aqladiqinda aç olduqunu hissettiqinde beyine salqilanan salqi ile hareket ediyormuş süt üretimi.. Bana o zaman uzunca anlattı 14 yıl oluyor.. Yani süte hiç bir deforme vermiyor ama dedi elin aqzin ve burnun temiz olacak dedi.. Balkonda siqara içip içeriye qecip bebeqi emzirme dedi..
Tabiki kullanmamak en doqrusu ama bazen yapamadıqin anlar olur benim qibi..

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan