Emzirirken covid aşısı yaptıran var mı?

0

Mesleğimden dolayı aşı tanımlandı bebeğim 45 günlük, emzirip de aşı olanlar var mı acaba? Hangi aşıyı tercih ettiniz. Doktorumuz gönül rahatlığıyla istediğiniz aşıyı olun dedi ama bir korkuyorum.

  ilknur25   -   Emzirme
0 0
10 yanıt - paylaş
0

biontech koruyuculuğu baya yüksek bi aşı antikorda oluşuyor bebekte diyor bazı kaynaklarda. Bi arkadaşımın 4 aylık bebeği covid pozitiften dün nefes alamıyordu o yüzden korktum açıkçası bende aşı olmaya karar verdim.

0 0
paylaş
0

Benim de mesleğimden dolayı aşı tanımlandı ama ben yaptırmadım yaptırmayı düşünüyorum şimdilik
çocuk doktorumuz var aşı olup 1 ay sonra corona olan var demişti çok bi koruyuculuğu yok sanırım

0 0
paylaş
0

Ben de sağlıkçıyım doğumdan 1 ay sonra yaptırdım
Sinovac

0 0
paylaş
0

Kızım 6 aylık. 21 nisanda biontec aşısı yaptırdım. Aşıdan sonra emzirdim. Mama da aldığı için çok emzirmiyorum. Kizimda bir sıkıntı olmadı. Hasta olmak beni daha çok korkutuyor. Sıram gelir gelmez aşımı yaptırdım.

0 0
paylaş
0

Merhaba ben Biontech asi oldum bebeğim 1 aylık bile değildi şu an bizimkide 49 günlük şu an hicbir yan etki olmadi bende

0 0
paylaş
0

Biontech oldum 22 nisanda, hastanedeki hemşire 3 gün sağıp dök dese de kendi doktorumu dinleyip sütümü ilk andan itibaren vermeye devam ettim. Bir sorun yaşamadık. Yan etkiye gelince; ilk 2 gün kol ağrısı ve uyku hali yaşadım. Sonrasında bir sorun olmadı. Bence yaptırın. Elactancia isimli sitede hangi ilaçlar kullanabileceğinizi sorgulatabiliyorsunuz ve o sitede de aşılar düşük risk olarak eklendi.

0 0
paylaş
0

Hastalık tamamen bağışıklıkla alakalı çünkü covid oldum ben ve hiçbir ilaç kullanmadan atlattım emzirdiğim için aşı olup covid etkilerini yaşayanlar var hatta aşı olup covidi dağa ağır atlatanlar da var bazı gruplarda yaZıyorlar kimisi de Aşı olup hiçbirşey hissetmiyor kimi benim gibi ilaçsız atlatıyor kesinlikle bağışıklık bunsırada bende eczanede çalışıyorum işim tamamen ilaçlar belki de o yüzden vurulma taraftarı olmadım

0 0
paylaş
0

18 temmuz sonrası bende işe başlayacağım ve o zaman bende aşı olmayı planlıyorum ancak kimseye aaa kesinlikle ol diyemiyorum. Koruyuculuk %80 ama yakalansak bile hafif atlatmamızı sağlayacak bir güzellik aslında ama ya medya ya da doktorlar arası tutarsızlık acaba mı dedirtiyor insana.

0 0
paylaş
0

Bebeğim 10 aylık ben de bıontek oldum 3 hafta once ıkıncı dozu haftaya olacagım.Hiçbir yan etkı de olmadı

0 0
paylaş
0

Bende yaptırdım. Aşı zaten çelik yelek değil. Aşının amacı hastalığa yakalanma durumunda daha hafif atlatabilmemizi sağlamak. 🙂

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan