Doğum sonrası kurdesan ultiker olanlar

0

Merhaba arkadaslar dogum sonrasi kurdesan ultiker rahatsizligi yasayan varmi ?

  Ayda   -   Doğum ve Sonrası
0 0
11 yanıt - paylaş
0

Geçmiş olsun. Kan değerlerinize bakıldı mı ? Aile hekiminizden kan değerlerinize bakmasını rica edin. Karaciğer enzimleri yüksek çıkabiliyor. Şuan kısaltmaları aklımda değil ama her şeye bakılsın. Benim iki doğumum da da kaşıntı görüldü. İkinci doğumum doğum sonrası oldu. İlki hamileliğimin son ayında..

0 0
paylaş
0

Hamileliğimin son aylarında ve doğumdan sonra yaşadım😢hatırlamaktan bile korkuyorum😔bütün testler yapıldı bişi çıkmamıştı.iğne geçici bir çözüm olmuştu.hiçbir doktor derman olamamıştı😭2016🥺

0 0
paylaş
0

Yumurta süt tüketin bol bol her yerim patlamış mısır gibi kırmızı pul pul olmuştu😥yazarken bile korkuyorum varya😱geçmemişti benim çok uzun sürmüştü psikolojim bozulmuştu artık😭

0 0
paylaş
0

Evet ben olmuştum, göğüs bölümünden karnıma kadar, mantara çevirmişti hatta, çok kötüydü. ama narkoz ve antibiyotik yan etki yapmıştı diye düşündüm. Cildiye doktoru 2 tane krem vermişti, 5 günde geçmişti.

0

Ben de yaşadım.Stresten olmuştur demişti doktor. tedavi olduktan sonra azalarak düzeldi

0

Ben olmuştum 2/3 ay sürdü bir takım kremlerle geçti hamileliğimin son haftasında başlamıştı

0

Hamilelik ve doğum sonrası bu kadar sık yaşanıp,doktorda ilk defa karşılaşıyorlarmış gibi davranılmasından bıkıp,doktora gitmeyi de bıraktım. Rutin kan testi yapılıp, bişey çıkmıyor,ilaçlardan kimyasaldan,falan felan besinlerden uzak durun deniliyor. Zaten hamilelik ve emzirme döneminde bunların hepsinden fazlasıyla uzaktım.

0

Hamileliğin başında oldum, geçmişti.doğum sonrası bir buçuk iki ay civarı tekrarladı,devam ediyor. Stres tetikleyicisi sanıyorum, yani bende durum öyle.

0

Doğum öncesi 2 yada 3 aylıktım oldum 1 hafta hastanede yattım ama hiç hatrlamak bile istemiyorum🙈

0 0
paylaş
0

Karaciğer enzimlerinize bakıldı mı? Ben de doğum öncesi ve sonrası ürtiker yaşadım. Önce hamilelik alerjisiydi sonra ürtikere çevirdi. Hiçbir ilaç fayda etmedi. Sadece papatya yağı ve papatya suyundan fayda gördüm. Papatya suyuyla durulanıp yağını sürüyordum. Papatyanın antihistaminik etkisi var olduğundan kaşıntıları hafifletti. Ama siz doktorunuza sorup önce ufak bir yerinize deneyin alerji yapıp yapmayacağı açısından. Geçmiş olsun.

0

Ben yaşadım 2008 yılında sadece şu böcek sokmalarında kullanılan kalmosan losyon kullandım tavsiye ederim

Anne ya da anne adayıysan