Doğum sonrası dikişlerim acıyor

0

Bugün ikinci gün ben halen çok zor yürüyorum ya dikiş yerim çok acıyor gazımda çıkmadı daha

0 0
11 yanıt - paylaş
0

6
Rezene ve kimyon ikisi bir kaynat iç
İkindin de melisa iç
Taze yada kuru meyvelerden hoşaf yap şeker atma
5 gün daha sabret hersey geciyor ☺️

0 0
paylaş
0

Sık sık zorda olsa yürümem gerekiyor canımm karnına hafif hafif masaj yap.. Maalesef o gaz çıkmadan hastanedende göndermiyorlar.. Yürüdükçe rahat olur gaz çıkarman da..

0

Bende hiç gazımı çıkarmadan hastaneden çıktım. Eve geldim eve doktor un yazdığı ilaçları kullanın ca 4.gün anca çıkarmış tım
Korkma bol bol yürü
Yürüdükçe rahatlar sın.

0

Cırt cirtli kusak korse aldir o dik durmani kolaylastiriyot acını azaltiyor. Sade neskafe de cok iyi geliyor. Yuruyus yap bol bol ki gaz çıksın.

0

Çok iyi anlıyorum seni sen yine yürüme çabası yapiyosun ben yatakta sağ sol yapamıyodum hıçkıra hıçkıra ağlamıştım oğlumu kaynanam beşikten alıp bana verip kendi yerine koyardı bana çok koyardi hem kendim alamayıp hemde o anki ruh haliyle yük oluyo gibi hissediyodum rabbim herkese kolay acısız doğumlar nasip etsin

0

Ben tam 2 hafta yürüyemedim bi gaz bide amaliyat yerim çok ağrıyordu 2 hafta çekmediğim açı kalmadı

0

Ilk 3 gun cikaramadim sadece sivı verdiler hastanede. Sonra jir kac tane çıktı tamam dediler. Tam 2 hafta o gaz sancisini cektim. En son acile başvurduğumuzda lavman yaptılar. O bile tam bosaltmadi ertesi gun de kendimiz alip yaptık. Kimyon tohumu kaynatip icin ve her yemeginize kimyon atin. Rezene cok tuketmeyin. Östrojen hormonunu arttirdigi icin bir sure sonra sütü azaltıyor aklınızda olsun.

0

Ilk 3 gün malesef zorlanicaksn 1 hafta 10 güne günlüğüne donersin cnm

0

korse takim rahat yurursunz

0 0
paylaş
0

35 ten sonra sezeryan daha ağır geçiyo benim 18.günüm 3.sezeryan oldum ilk günler iki büklüm gezdim doğrulamadım bile çok zor tuvalete gidip gelme işkence gibiydi emzirirken dikişlerim felaket sızlıyodu.

0

Bugün bnmde 3. gnm cnm bol bol yürü sakız çiğne merdiven in çık birazda olsa zorla kendini

Anne ya da anne adayıysan