Doğum sancısı nasıl olur

0

Kızlar merhaba... Geceden beri sancım var gibi 😪 belim cok agrıyor hala evdeyim kanama yok ama cok korkuyorum ikinci gebelıgım bu arada 38. Haftadayız dualarınızı bekliyorum 🙌

  Saadett   -   Hamileyim
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Ne suyum ne kanamam geldi 37+3 de evde sancımı cektım artık dayanamadım ambulansla hast gıttım hastane yakın 9 cm acıklıkla doguma girdim 20 dk dogdu ıkıncı bebeğim kanamam ya da suyum gelmedi diye bekledim yoksa giderdim hastaneye..

0

Korkmayın.38 haftada istedigi zaman bebiş doğabilir. Riskli haftada degilsiniz. Ama sancınız varsa beklemeyin evde. Hemen gidin doktora. Saglikla kolaylikla dogunuz olsun.

0

Bu şekilde sancılarınız geldiği zaman size tavsiyem internetten duzenliligi konusunda bilgi edinip kronometreyle takip etmeniz. Ben o şekilde evde sancimi çekip gitmiştim uzun sürmedi doğması. Benimde ikinci gebeligimdi.

0

Yalancı sancılardır bunlar benimde 37. Haftalarda başlamıştı 40+4 te doğum yapmıştım. Bebeğin hareketlerini takip edin sıkıntı yoksa sancınızı evde ev rahatlığında sancınızı çekip son anlarda gitmenizi tavsiye ederim

0

Suyun gelmedigi surece kan vs gelmedigi surece bebegin hareketleri iyise sanciyi evde cekmek en iyisi hastanede yataga bi yatiyorsun yatis o yatis. Yatarak cekiyon sanciyi.

0

Nefes almayi iyi kontrol edin bagirmadan dogum yaptim ebeler şoka girdi kız sen hiç bahirmiyon diye gelmesine yakin bagirdim kiz senin sesin cikti diye dedim kolaysa gel sen dogur dedim oglumda 3 gün evde cektim sanci kizimda 2 gun suni sanciyla dogurdum mecbur gittim 8 aylikti suyum gelmisti allah yardimcin olsun

0 0
paylaş
0

Bende 36+3 benimde bu gece belim cok agrıyo kasıklarımda sabahı bekliyorum bakalım ne olcak daha benım erken aslında 36 hafta

0

Canım git doktora ihmal etme
dayana biliyorsan dayan ama muane olmanda fayda var

0 0
paylaş
0

yine de kontrole gidin .Sanciniz gittiyse muhtemelen bir sey olmaz ama içiniz rahat etsin. Demek ki zaman yaklasiyor. Eger dogum olmasa bile kendinizi cok yormayin. O zaman bebis biraz acele edebiliyor.

0 0
paylaş
0

2. Doğum diğerine göre daha kolay oluyor. Çoğu kişinin öyle. Hatta 2 doğuma gittiğimde kaçıncı diye sordular 2. Dedim neden sordunuz dedim ikinci daha çabuk ve kolay oluyor dediler. Gerçekten öyle oldu. Bol bol Meryem suresi okuyun iyi geldiğini biliyorum. Bide bı dua vardı hatırlamıyorum şimdi onu internetten bükün okuyun kolaylastiriyomus.

Anne ya da anne adayıysan