Doğal bebek bezi var mı?

+1

Selam anneler bebeğimin son bir aydır vucudunda kabarıklıklar çıktı doktor parfüme alerjisi var dedi bende bu yüzden bezini değiştirmek istiyorum. Hem doğal içerikli hemde sızdırma yapmayacak bir bez önerebilir misiniz?

1 0
10 yanıt - paylaş
0

Geçmiş olsun canım evet parfümlü şeyleri alerji olmasa bile kullanmamamız gerekiyor. İleride ne gibi etkileri olur bilemiyoruz sonuçta. Bence bebem Natural kullanabilirsin hem sızdırma ve pişik yapmıyor hemde parfüm yok kullanması çok rahat. Pamuklu ve bambu özlü bezler.

0

Aa evet bebem naturali bende kullanıyorum ne koku ne de tahriş yapıyor. Birde sızdırmıyor üstelik pamuklu yapıya sahip emecililiği güçlü. Kullanması rahat önemli olan sağlık her zaman…

0

Ay kıyamam yavruma geçmiş olsun doktor krem verdi mi? Bebeğin kaç aylık keşke detay verseydin canım. Hem sızdırmayacak hemde temiz içerikli çok marka yok bende bir tek bebem naturali biliyorum istersen eczaneye sor.

0

Molfiks premum softu beyaz olani.

0 0
paylaş
0

Prima premiumcare çook memnunum kızım 4 aylık hiç sorun yasamadık çok şükür

0 0
paylaş
0

Molfix pure soft. Instagram mühendisin oğlu takip ederseniz içeriği temiz diğer bezlerde var

0

Komili önlem baby me Prima hariç diğerleri kimyasal içermiyor. Özellikle prima kimyasal dolu.baby natural i bilmiyorum

0 0
paylaş
0

En doğal bez diye birşey yok ama illa doğal diyorsanizda yıkanabilir bezler var ona bakın

0

Benim oğlum kuvezdeydi devlet Hastanesi'nde yatmıştı 25 gün ben Prima veriyodum ama onlar başka bezliyorlardi herkez çünkü Prima almıyor özelde ise bilemem

0

Prime premium care sleepy kendini çok bozdu alırsan bile bionaturel serisini al sleepyinin

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan