Dikkat eksikliği olan çocuklara kreşin faydası oluyor mu

0

Hiperaktif ve dikkat eksikliği olan çocuklara kreşin faydası oluyor mu

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Bir nebze olur ama öğretmen e bağlı doktor a gitseniz daha iyi olur. Rabbim şifa versin inşallah umarım mükemmel vatanına anne baba Sina hayırlı güzel bir evlat olur

0

Sadece kreş yetmez spor ,aile ilgisi ,sosyal faliyetler ve öğretmen hepsi gerekiyor

0

En başta PSİKOLOG .gerekli testleri yaptıktan sonra sorunun kaynağını bulup , teşhis koyup , ona göre bir tedavi uygulanmalı.

0

Hemde çok faydası oluyor benim oğlum 4 yaşında hiperaktif tehşisi konuldu tabi önce Dr gittik sonra kreşe başlattık şimdi gayet iyi artık daha iyi söyleneni dinliyor kurallara daha iyi uymaya başladı en önemlisi de arkadaş edindi baya sosyaleşti önceden 5 dakika yerinde durmazdı artık daha sakin bir çocuk insallah sizin çocuğunuza da iyi gelir

0 0
paylaş
0

Bu yas grubunda çoğu çocukda olan bir durum.kreş faydali olur.
Bol Bol enerjisini atsın.
Dikkat dağınıklığı icin sizde ona göre oyunlar oynayın.
Evde cok fazla oyuncak vs durmasın.
Az ve sade olmasi lazım.
Boyama yaparken bile 15 tane kalem değil 2 tane.
Herşey dikkatini dağıtıyor cunki

0

Evet oluyor gerçekten ben özel anaokunda çalışıyorum özel eğitimli çocuklarda bile bir sürü güzel değişiklikler oluyor

0 0
paylaş
0

Hiperaktivite ve dikkat eksikliği sorunu en başta bağırsakta baslar. Probiyotik ile bağırsak çeperi temizlenip açılmalı. 2. Beyin dediğimiz noktada başlıyor. Bunu ben demiyorum yanlış anlamayın başta Dr Aidin salihten tutun doğal yaşamı bilen birçok doktor diyor. Alternatif tıpta tek sorun bu belkide... bende gida takviyeleri uzmanıyım. Düşünürseniz görüşüp yardımcı olmak isterim.

0

Biz kendimize soralim once yediklerimiz hersey yüzde ellisi zararlı yapay hamileykenden başlıyor cocuk ev ici de birde gergin aile ortamı varsa cocuk ne yapsin biz ilcede ve koyde yasiyoruz iki gun evden cikmasin duvara tirmanir 4 yaş mümkün oldigunca hertürlü saglikli ev ortamı yedikleri ve hareket sonra evde uyuyan oturan bir cocuk olur.

Anne ya da anne adayıysan