Desteğe ihtiyaç duyuyorum

0

Artık yaşamla ölüm arasında gidip geli yorum yasamak bir yana dursun nefes bile almayı istemiyorum cocugum otizim oldugu icin herkes tarafından dışlamıyormuş gibi geliyor oğluma bakınca hasta bir cocuk gördüklerini biliyorum ama bu merak beni öldürecek sormayı birak genetiklilige iniyorlar surekli hasta surekli grip ateş öksürük cocuk doktoru da cins bakamıyorsun diyor benim gibi kim bakiyor acaba bagisikliligi düşük de desem anlamıyor ogrendimki cok cabuk hastalanma yasayan çocuklar bunlar ayin 12 sine randevu aldim kalbimin etrafı morarıyor bi kere kalp spazmı geçirdim daha yaşım 27 ama yaşadıklarım beni benden etti mahfetti ölürsem nasil kendini idare eder bu cocuk dua edin bize ben benden olmadan yavrum iyilesşin

0 0
5 yanıt - paylaş
0

Merhaba, sizin durumunuzda olan çok kişi var. Bence destek grupları bulun, aynı durumda olan annelerle tanışın, böylece birbirinize destek olursunuz. Eğitimini ihmal etmeyin, kendinizi suçlamayın.

0

Rabbim şifa versin size üzülmeyin siz iyi olun ki evladınız da iyi olsun. İnsanlara cevap bile vermeyin evet tedavisi yok ama eğitimle çok güzel yaşamını idame ettirecek hale geliyorlar merak etmeyin. Siz ilk önce iyi olun hem bedenen hem ruhen güzel şeyler düşünün bu durumu yaşayan tek siz değilsiniz üstünden gelirsiniz emin olun dua edin sürekli.

0 0
paylaş
0

Öncelikle başkalarının sözlerini bakışlarını bir kenara koy önemsememeye çalış. Çocuğuna ve kendine odaklanın. Süreci kabullen. Bu sizin gerçeğiniz ise onunla en iyi ne şekilde yaşarsın hem kendine hem çocuğuna nasıl yararlı olursun onları düşün. Çocuğunun keyfini çıkar bırak başkalarının dediğini söylediğini.

0

Rabbim yardimcin olsun cocugunu dusun ve onun icin kalk silkelen kendine gel guclu olman lazm sen olmasan kim bakar o cocuga bol bol dua et dua iste Rabbim buyuk elbet vardir bi bildigi

1 yorum
0

Öncelikle milletin ne dediğine ne yaptığına ne sorduğuna bakma arkadaşım. İki yıl özel eğitim öğretmenliği yaptım. İnan otizm de eğitime cevap veren bir farklılık. Hastalık değil bu. Allah yardımcın olsun ama inan eğitimle herşey daha kolaylaşacak.

1 yorum

Anne ya da anne adayıysan