Covid-19 nedeniyle ana okulları da kapandı mı?

0

Selam ✋ Okullar kapandı, ya Anaokulları?
Kafamda deli sorular..

0 0
12 yanıt - paylaş
0

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Resmî, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetleri, 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edecektir. Uzaktan eğitim sürecine ilişkin detaylı bilgilendirme ayrıca yapılacaktır." denildi.
Bu açıklamaya göre bütün özel, devlet kreş anaokulları da kapandı anlıyorum ben

0 0
paylaş
0

MEB'e bağlı olan bütün kurumlar kapalı. Aile ve sosyal politikalara bağlı olanlardan daha yazı paylaşılmadı

0 0
paylaş
0

Kıymetli velimiz,
Pandemi süreci ile ilgili yapılan son açıklamalar ışığında MEB’ e bağlı tüm okullar için uzaktan eğitim süreci başlatılacağı bilgisi verilmiştir. 20 yaş altı kısıtlamalarla ilgili detayların geleceği de işaret edilmiştir.
Ancak özel okul öncesi kurumları için pandemi sürecinde ayrı yürütme gerçekleşmiş, 1 Haziran 2020 tarihinde MEB’ e bağlı tüm okullar kapalıyken ve çocuklarımıza haftada 1 gün hariç sokağa çıkma yasağı devam ederken, İl Sağlık Müdürlüğü özel izni ile açık olunması kararı verilmiştir. Kurumumuz o tarih itibari ile aralıksız programını sürdürmüştür.
Bu süreçte de aynı yürütmede bir değişiklik olmadığı ve kurumumuza farklı bir resmi yazı ulaştırılmadığı taktirde kurumumuz eğitim öğretim faaliyetini yürütmeye devam edecektir.
Bilgilerinize iletiriz.

0

Bizim kreşimiz msj attı , eğitime dewam ediyoruz herhangi bir kısıtlama olmadan diye.. özel kreş ama bizimkisi

0

Açık bir şekilde şu an ara tatilde olan ifadesi var. Özel anaokulu ve kreşler de ara tatil varsa kapalı yoksa açık. Ama bu ara tatile neye dayanarak giriyor ve ya girmiyor bununla ilgili bilgim yok. Kendi düşüncem kolej tipi okullar ara tatile girdiği için okul oncesi bölümü de girmiştir ama bağımsız bir özel anaokulu ise girmemiştir.

0 0
paylaş
0

bizimki kolej anaokulu idi. Bugun tatile girecektik. Ama kapalı olacağı ile ilgili mesaj geldi. 1 ay olmuştu başlayalı. Kızım çok üzüldü okulun kapanmasına😥

-1

Bazi Şeyleri de kendimiz düşünelim bu zamanda ana okulu ne ya aklınız yok mu Allah aşkına her şeyi söylemek mi lazım okullar kapatılmışken çocuğunu ana okuluna göndermek ne

1 yorum
0

Sağlık çalışanlarının zor durumda kalmasını istemiyorum ama ben de bir öğretmen olarak devam etmesini istiyordum keşke başka yerler denetlense kapatılsaydı.Tam oturtmaya başlamıştık,kör topal da olsa idare ediyorduk belki eskisi gibi değildi ama alışmıştık😔

0

Hanımlar anlaşılmayacak bısey yok ki. Meb e baglı tüm okullar kapalı anaokulları da dahil. Aile calısma bakanlıgına baglı olan özel kreşler hazirandan beri acık olanlar yani acık kalacak.

0 0
paylaş
0

Yazılan bazı yorumlar insanın sinirlerini zıplatıyor gerçekten. Avmler insan kaynıyor konu okullar olunca herkes ahkam kesiyor.

0 0
paylaş
0

O değilde maddiyat yönünden bakilicak olursa bizim burda ki okul aidat topladı bizlerden o paralar ne olcak şimdi iademi etcekler okula her sınıfa bilgisayar alicaklardi

0

Bir de şu açıdan bakalım... Uzaktan eğitim için olanakları olmayan çocuklar var bu ülkede milyonlarca.
Evet milyonlarca çocuk bu sene eğitimsiz kalacak. Bir çoğu zaten dönmeyecek okula. Devlet zoru ile gönderiliyor lardı, şimdi devlet eli ile okuldan alındılar. Yazık değil mi o çocuklara????
Fırsat eşitsizliği bir nesli harcadı.
Para çocuklara tercih edildi ve bu benim midemi bulandırıyor

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan