Çocuklarda saçta et beni

0

İyi akşamlar kızım 7 yaşında,saç dibinde kırmızı et beni çıktı,farkeder farketmez acile götürdüm Dr,korkulacak kötü bişey olmadığını ama cildiyenin görmesi için yönlendirdi,,randevumuz ptesi...böyle durumla karşılaşan varmı anneler nasıl bir tedavi oluyo onu ordan nasıl aliyolar bilginiz varmi.sanki gördüğüm ilk günden bugüne biraz büyümüş mercimek kadarken nohut büyüklüğünde olmuş

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Kırmızı et beni olmayabilir, damarın dışarı çıkmasından dolayı oluşan nokta ile başlayıp büyüyen bir şey mi? Eğer öyle ise oğlum da oldu gözünün altında. Ufak bir operasyon ile aldılar onu.

0

Başıma gelmedi benim ama çevremde birinin başına geldi .büyüyorsa tek bir doktorla kalmayın iyi bir doktor a gösterin

0 0
paylaş
0

Ayrıca lugol ve gümüş solüsyon araştırmanızı öneririm

0

plastik cerrahına göstermenizi tavsiye ederim. Oğlumun da aynı bunun gibiydi.

0 0
paylaş
0

sol gozunun altındaydı benım cocugumunda Umarım doğru doktoru bulursunuz. Ben çok gezdim bunun için. Geçmiş olsun.

0 0
paylaş
0

Ama doktor doktor gezerken her doktorun söylediği şeyleri uygularken çok zorlandı. Bulunduğunuz şehirde araştırma hastanesi varsa bence oraya gidin. Eskişehirde son noktayı tıp fakültesi koydu çünkü.

0

ilk gittiğimiz cilt doktoru soğuk azot sanırım tam hatırlayamadım adını onu uyguladı, kurusun ve düşsün diye. Başka doktor kremler verdi. En son göz doktoruna gitmiştik tıp fakültesinde o bizi yönlendirdi ve plastik cerrahına gittik, onlar operasyonla aldılar. Sabah ameliyat oldu akşam üstü evimizdeydik. Dikiş yoktu, yapıştırma yöntemi uygulandı. Oraya aldığı bir darbeden olmuştur dediler. 1 sene geçti çok şükür bir sıkıntımız yok.

0

çok önemli bisiy gibi digil bende kaç acil Dr..una sordum korkulac bişi digil dendi.elbetteki alınması gerekiyorsa en iyi dr.bulmak işte insanda..neden her Dr ayrı bişi soylediki.basit bişey deniliyo

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan