Çocuklarda ishal ve kanlı kaka

0

Iyi akşamlar, 3 yasinda kızım aksam uzeri karnim agriyo dedi ishal olmus, son 4 saattir 5 kez tuvalete çıktı bayagi bi sıvı ishal ve arasinda sümüğümsü kanda var. hali keyfi yerinde ama dakkabasi tuvaleti geliyo. daha önce hic basima gelmedi. virus sebebiyle mecbur kalmadikca doktora gitmek istemiyorum ama suanda gitmeli miyim danismak istedim..

0 0
11 yanıt - paylaş
0

Normal olsa reflor toz keser ama senin kaka tahlili yaptırman gerek gıda sebebi gibi değil anlattıkların enfeksiyon olabilir

0

İshalini kesmek yerine doktora götürün lütfen virüs var diye doktora gitmemek olmaz bu virüsle yaşamayı öğrenmeliyiz benimde geçen yaz ikizlerim isal olmuştu doktırumuz ishali kesmek için hiç birşey yapmayın vucuttaki enfeksiyonu atıyorlar sadece probiyotik vermişti

0 0
paylaş
0

Kan varsa beklemeyin çok geçmiş olsun biz mecbur kaldığımızda hastanelere gidiyoruz maskesini takın kucağınıza alın başımıza gelebilecek tek hastalık korona değil maalesef mecburi oldumu bizde gittik hastaneye de acillerede çok geçmiş olsun

0

Lutfen hastaneye gıdın daha gecen gun okudum kadın biraz gec goturmus ikiz cocuklardan birini kaybetmıs ıshal onemlı hele kan yani

0

Dizanteri olmus olabilir,enfeksiyon kapmış olabilir,rota olmus olabilir... üst üste ishal ihmal edilmeyecek bir durum. Hastaneye gitmenizde fayda var.

0

Gastroenterit virüslerinden olabilir. Amip de olabilir. Serum gerekli olabilir. Eğer hali varsa hastaneye gidene kadar, bol sıvı vermeye çalışın. Çok geçmiş olsun. Bulaşıcılığa karşı da önlem almanızı öneririm. virüs ise evdeki nüfusu yoklar.

0

1 hafta önce kızım geçirdi ateşide yüksekti enterogermina kids kullandık doktor önerisi ile 1 haftada 2 kilo verdi ilaç kullanmamıza rağmen. Sümüksü ve kanlı ishal zehirli olabilir lütfen doktora gidin. Diyet programı verecektir. Yağsız lifli ürünler, şeftali, muz, lapa pilav, patates haşlaması vs.

0

Amip olabilir. Sudan geciyor. Mutlaka doktorunuza danisip gayta tahlili yaptirin. Ilacla bir kac gunde iyilesiyorlar. Gecmis olsun.

0

Muz 5 dk kesiyor ama 6tane bırden yemiştim 2 yemek kasıgı Türk kahvesi yedim anında

0

Çok geçmiş olsun ama artık herşey normale döndü. Ben olsam acaba virüs mü diye düşünür ve dikkatli şekilde hastaneye götürürdüm.

0

Gidin rota virüsü olabilir. Ateşsiz rota virüsü geçirdi oğlum ateş olmayınca şüphe etmemiştim.

Anne ya da anne adayıysan