Çocuklarda ilaç yan etki yapar mı

0

Merhaba anneler biz 2 gündür hastayız dün kızımı hasatenye götürdüm ve bu ilaçları verdi doktor ilaçlara dün gece başladım sonra kızımın vicudu ve yüzü dökmeye başladı acaba ilaçlardan mı oldu yoksa kızamık mı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim tedirginim şuan şimdiden teşekkür ederim

Çocuklarda ilaç yan etki yapar mı
0 0
11 yanıt - paylaş
0

Atesi cıktı mı hiç. Ates alerjisine benziyor ne zamn ateslense benimkide boyle olurdu 3gune gecer

0

Aslında dokunacak çok ağır bir ilaç vermemiş ama arkadaşın dediği gibi alerji testi yaptırın derim ☺️
Geçmiş olsun

0 0
paylaş
0

Ateşi olduysa ateşten ötürü olmuş olabilir bu ya 6.hastalik ya da kızamık gibi tekrar doktora götürün ve tahlil yaptırın tahlilleri temiz çıkarsa 6.hastalik ya da sorun çıkarsa kızamık deniyor ikisi de bulaşıcı kardeşi falan varsa fazla yaklaştırma derim

0 0
paylaş
0

Geçmiş olsun öncelikle ateşten dimi kızımda böyle olmuştu doktorumuz ateşden viral döküntü korkulacak bir şey yok demişti ama yinede bir götürün

0

Alerji yapmıştır muhtemelen götürdüğünüz Doktoru arayıp bilgi alın bence geçmiş olsun

0

Antibiyotik alerji yapmış gibi duruyo doktorunuzu arayın söyleyin antibiyotiği değiştirir belki birde alerji için bişeyler verir geçer geçmiş olsun

0

Atesi varsa dışarıya vurmuş gecmis olsun bu ilaclar alerji yapmz bildigim kadarıyla ağır bi ilaç degil yani yinede bi doktoru arayip çocuğu götürün

0 0
paylaş
0

Ilac yapmıs olabilir canım benim oglumda bırgun ılactan oyle oldu cok gecmıs olsun bir doktora goster sen yınede

0

Aradoktoru sor gidemiyorsan sağlıkocagı bile olsa internetten bak nosuna oda olmazsa eczaneyi ara

0

Benim kizimdada olmuştu ilaçların içindeki bi maddeye reaksiyon gösterdiğini söylemişti doktor yinede ihmal.edmeyin

0 0
paylaş
0

Çok geçmiş geçmiş olsun bizde dokdora güvendik götürdük ama kaybettik başka dokdora daha götür başka hastaneye götür

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan