Çocuklarda el ayak ağız hastalığı nasıl geçer

0

Mrb oğlumda el ayak ağız enfeksiyonu var 4. Gün bugün kizimada bulasti ne yapmam gerekli başıma ilk defa böyle birşey geliyor yardımcı olur musunuz tecrübelerinizi yazarmisiniz ?

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Kesinlikle painless glu kullanın çok
faydasını gördüm ben. Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

0 0
paylaş
0

Ateşini kontrol edin
Sağlıcakla atlatırsınız
En tehlikelisi fark edilemeyen yüksek ateş😔

0 0
paylaş
0

Öncelikle kaşımasın, o 10 gün karantinada kalsın. Sonra kıyafet yatak falan tertemiz yapın. Önce benek oluyor sonra sulanıyor kaşınıyor sonra sönmeye başlıyor. Bir kaç ay içindede bazı el ve ayak tırnakları dökülüp yenisi geliyor. Losyonları sürün, (çok kaşınırsa hafif soğuk işe yarıyor. Nemli kalmasın iyice sulandırıyor) aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Çok ağrısı olursa ağrı kesici şurup verebilirsiniz doktor bize öyle demişti. Geçmiş olsun.

Dikkat edin nadir de olsa büyüklere de geçiyor, bizde çocuklardan eşime bulaştı eşim en ağır geçiren kişi oldu)

0 0
paylaş
0

Biz hastalık boyunca yikamamistik ilaç vermişti doktor. Bir haftada vücudu su gibi baloncuk döküp sonra geri sondu zamanla işlerde gitti ama hastalık gecsede iki ay sonrasında kızımın tırnakları dustu yerine yenileri geldi alttan bu yüzden hiç acı bile hissetmedi kiizm

0 0
paylaş
0

Dr a gidin bize ilaç ve krem verdiler bir haftada geçiyor kendinize de dikkat edin bana da bulaşmıştı

0 0
paylaş
0

bizde geçirdik.hiç bir ilaç kullanmadık zamanla geçiyor kendiliğinden sonrasında el ve ayak tırnakları döküldü yerine yenisi çıktı.

0 0
paylaş
0

Enfeksiyonlarda en etkili ilaç kuru dut kürü. Evde varsa ev sirkesi, ev turşusu, ev yoğurdu ile de bağırsakları destekleyebilirsiniz. Vücudun direnci için de c vitamini verilebilir. Çok geçmiş olsun.

0 0
paylaş
0

Yeşil sabun ile ılık duş aldırın iki gün içerisinde hafifleyecek dir

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan