Çocuklarda egzama için hangi ürünleri kullanıyorsunuz

0

Egzamalı çocuklar için kullanıp memnun kaldığınız şampuan ve vücut losyonlarını paylaşabilir misiniz ? Boyun, alın, kulak arkası bölgeleri kaşıntıdan tahriş oluyor ve pul pul dökülüyor, bepantholün kaşıntı rahatlatan minik boy nemlendiricisini kullanıyorum ve Mustela yenidoğan şampuanı ancak yeterli gelmiyor sanırım şikayetler azalmıyor (3,5 yaş)

  Evlat.kokusu   -   Ürün Önerisi
0 0
7 yanıt - paylaş
0

Eczanelerde deen o kozmetik adi altinda cocuk ürünleri satılıyor. Biraz pahalı ama ise yarıyor bi bakim isterseniz.bu ürünler kozmetik değildir..

0

9 aylık oğlum Mustela stelatopia, Dermoskin baby care yüz kremi kullanıyorum .Şampuan olarak Bübchen baby kullanıyordum ,şimdi eczacı önerisi ile bioderma Abcderm şampuan aldım ama henüz denemedim .

0

Bioderma vücut şampuanı kullandık büyük kizima yazmıştı doktor bide kremi vardı iyi geldi küçük kizinda kullanabilir demişti ama mutlaka ve mutlaka bol su icmesi gerekiyor mus

0 0
paylaş
0

Müstelanın nın şampuanlarını kullandık oğlumun geçti şükür egzaması 3 tane küçük şişede var isterseniz gönderebilirim size ama ücret için değil sma hastası Ensar bebek var ona gönderirseniz sevinirim hem sizin bebeğinize faydası olur hemde Ensar bebeğe katkı olur

0 0
paylaş
0

Biodermanın atoderm ürünü var onu kullanıyorum. Banyo için de hala unibaby şanpuan bebekken 99 marka kuşlanıyoruduk, nilera marka şeffaf renkli sabun.

0

Mustela stelatopia şampuan,banyo yağı, bioderma atoderm insentive baume krem sık sık nemlendirmek iyi geliyor

0

Biodermanin şampuanıni kullanıyorum vücut yağını ve kremini çok memnunum biraz pahalı fiyatları ama değiyor

Anne ya da anne adayıysan