Çocuklarda bronşit için ne yapılabilir

0

3 yasinda oglum bronsit baslangiciymis. doktora gidip ilac tedavimiz basladik ama baska neler yapabilirim

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Burnunu açık tutun yastığını yüksektin kimseye öptürmeyin andız pekmezi kullanın terletmeyin bol ılık su içsin hava makinan varsa iyi gelir geçmiş olsun

0

Kozalak surubu içirin akciğerlere detox yapıyor temizliyor 4 yaşındaki çocuğuma kışın hep veririm.Çok faydalı.Zencefil bal bir şeker kaşığı bal bir çay kaşığı zencefil karıştırın çay kasığı ile verin ağzına emerekte yiyebilir.Akciğer dostu bunlar ve tertemiz eder boğaza bademciklere faydası çok büyük

0

Doktorun tavsiyelerini dinlemelisiniz ama ek olarak size andız pekmezini (doğal) öneririm.direkt akcigerlere çalışan bir pekmez.bronşitten çok çekmiş biri olarak ben andız pekmezi vesilesiyle şifa buldum.oğlum geçen kıs sadece 2 defa hasta oldu ve hava almadan atlattı. Ondan önceki yıllarda eve hava mak.aldık sürekli hastaydı .çok zor günlerdi.hamd olsun geçti .

0

Kozalak şurubu çok etkili tavsiye ederim araştırın isterseniz yardımcı olurum

0

Bal ve karabiber ben başka bişey bilmem yarım fincan bala yarım çay kasigı karabiber karıştır önce sabah akşam azalma olunca sabah verirsin dahada azalınca haftada bir üç sabahlari yuttur.bi daha hiç hasta olmaz.

0

ben oğlum 4 yasındayken kullanmaya basladım .1tatlı kaşığı verdim .yatmadan önce verdim.Ardından biraz su içirdim .aslında suyla karıştırıp verilebilşyormuş ama tadı çok kötü oluyor. İçmiyor .
Bu pekmezi yapan bir bayanla tanıştım

0

Hava makinesi cok etkili oluyor korkmayin hemen iyilesicektir

0

Kesinlikle gano excel ürünleri tavsiye ediyorum bizde cok cektik şimdi cok rahatız şükür

Anne ya da anne adayıysan