Çocuklar için crocs orjinal oldugunu nerden anlaşılır

0

kızlar az önce dolap uygulamasında crocs baktım. çakma da satılıyor. acaba orjinal ile çakması nasıl ayırt edilir?

Çocuklar için crocs orjinal oldugunu nerden anlaşılır
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Fiyatindan 😕 130dan asagi orj. Kids grubu bulamazsiniz. Discount marketleri (a101 falan) baz alin fiyat konusunda. Onlar asiri yuklu miktari cok dusuk alip en dip fiyata satiyor olduklari icin daha dusuk fiyatina suphe ile yaklasin.

0

Ben dolaptan etiketli kullanilmamis bakiyorum hep, kullanilmis olarak dusunmedim hic sorunuzu o yuzden , zira kullanilmamis etiketlilerde az cok fiyat ortalamasi belli oluyor zira oyle urunlerde kimse aldigindan daha aza elden cikarmak istemiyor 🙈Ben aksiyle karsilasmadim henuz. Şu referans olabilir belki, yuksek oranda tek parca yapildigi icin kalip izlerinde çapaklar oluyor imitasyonlarda. Orjinaller puruzsuz. Fotograflarda gorundugu kadarindan buna dikkat edebilirsiniz belki.

0 0
paylaş
0

Anlaşılmıyor ben uygun fiyatlı aldım trendyoldan bir günlüğüne indirime girmişti ama baya bir indirim yaptı yeğenime aldım onda orjinali vardı adam bize gerçekten orjinal mi yolladı yoksa sahte mi anlaşılmıyor

0 0
paylaş
0

Giyince anlaşılır çünkü orijinal hafif be kaydırma yapmıyor.

0 0
paylaş
0

bende replikasını aldım geçen sene oğluma gram kaymıyor 🙄 7-8 ay sonra kenar bantı kalktı biraz marka yine sağlam hızlı yapıştırıcı sağolsun bu seneye getirdi 🤭🙏🏼 ve oğlum bahçede çapayla oynayarak ön kısmında halletti ama terlik kendisi halen sağlam 2. Senesinde ☺️ çakmasını bile sağlam yapmışlar. Kendime alsam herhalde 3-5 sene kusursuz giyerdim ☺️

0 0
paylaş
0

Ben de orjinali var çok hafif ama ıslak zemin de kayıyor

0 0
paylaş
0

Orijinalinde altında boulder, colorado yazar ve hafif eğimli olmalı ve arada virgül olmalı. Sahtesinde ise ya virgül yoktur ya yanlış yazılmıştır yada yazı hiç yoktur.

0 0
paylaş
0

Gerçeklerinin altında 5 6 7 diye numaralar olur yazmıştı biri, doğru mu bilmiyorum ama 26 27 vs gbi yazmazmis. Belki işinize yarar

0

Kızmayın bana ama bu terliği neden giyerlerki onca para verip tabiki zevk meselesi ama bilmiyorum yaa sonuçta naylon terlik değilmi aslı.

1 yorum
0

Genelde altın da numarası direk 40 diye yazmaz .M4W6 şeklinde olur. Üretim yeri genelde vietna bosna çin italya olur altında yazar . Bide crocslarin üstündeki kulplar ile tutan düğmeler aynı renk olur .

Anne ya da anne adayıysan