Çocuklar için balık yağı önerir misiniz

0

Merhaba çocuklarım için balık yağı araştırıyorum4 ve12 yaş için öneri ettiğiniz varmı acaba??

  Asiyeee   -   Ürün Önerisi
0 0
9 yanıt - paylaş
0

2 yaşla 10yas arası icin sanırım kutusunu attım kizlar buda çok iyiymiş trendyoldan aldim bağışıklık boy uzamaya istah aaya falan çok iyimis yorumlara baktım baya memnunlar biz 5yasindayiz bunun birde yetişkinler için olanı vardı onunda dışı yeşil yeni aldım ben

0

Ersagdan kullanıyorum canım aile boyu doktora da bizzat sormuştum hamile iken kendime ve çocuk Dr unada oğlum için herşeyi uygun kullanabilirsiniz demişti

0

Ersağ omega 3 tavsiye ederim EPA ve DHA değerleri daha yüksektir hemde ülkemizin üretimidir. İçeriğini bilmediğiniz ürünleri lütfen çocuklarınıza kullandırmayınız.

0 0
paylaş
0

Mollers en iyisi aslinda ama oğlum limonlu turtifruttili ve elmalisini beğenmedi çok aşırı zorla.icti, sonra efa liquids aldim dr önerisiyle tatsiz dedi onuda beğenmedi. Sonra easy fish oil aldim jelibon gibi hiç beğenmedikleri küçük oğlum öyle olunca büyük denemedi bile. Simdi oceans aldim.surup portakallı diğerlerine göre daha sıvı nitelikte yağ kıvamında değil bunu çok sevdiler biri 10 diğeri 6 yasinda içiyorlar.

0

Mollers tuttu Frutti balık yağı severek içer marka olarakta en iyisi bu

0

Biz möllers kullanıyoruz çok memnunum çocuklarımın boyu uzadı

0

Biz de möllers alıyoruz elmalı aldım en son ama tutti furitti daha güzeldi dedi 6 yaşındaki kızım

0

Ben de çocuklarıma Omega 3 içiriyordum. Bir eczacı, yapılan yeni bir araştırmaya göre, 12 yaşından önce kız çocuklarında Omega 3 kullanmanın erken ergenliğe sebep olabileceğini söyledi. Ondan beri kafam karıştı. Böyle bir şey duyan oldu mu acaba hiç?

0 0
paylaş
0

Balık yiyorlarsa gerek yok diyor doktorlar onun yerine bağışıklık güçlendirici alın ben imunol kullaniyorum

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan