Çocuk kıyafetlerindeki lekeleri nasıl çıkarıyorsunuz

0

Hanımlar özellikle çocuk kuyafetlerindeki lekeleri çıkartacak bir deterjan önerir misiniz birde peros kullnanlar memnunmu

0 0
10 yanıt - paylaş
0

Ben farmasi oxxi kullanıyorum, toz olsugu için sıcak suda eritip lekeleri içinde bekletiyorum, sonra yıkamaya alıyorum memnun kaldım. Farmasi'ye bu yüzden üye oldum, geliş fiyatından alayım diye :)

0 0
paylaş
0

Trendyoldan domol leke çıkarıcı aldim müthiş çıkarıyor beklemiş lekelerde bile işe yaradı deneyin derim

0 0
paylaş
0

Elite home çamaşır suyu tozu, tamamen bitkisel, kaynar suda çözdürüp kıyafeti ıslatın, çıkarır inşallah

0

Kesinlikle tavsiye edeceğim 2 ürün var. Homm bitkisel leke çıkarıcı ve homm bitkisel oxipower deterjan. Temini konusunda yardımcı olabilirim.

0

Vanish kosla sıvısını kullanıyorum makineye atmadan önce arkasında yazılanı uygulayıp 1 saat bekliyorum sonra yıkıyorum

0

Bingonun bu ürününü alırsanız bana dua edersiniz. Üzerinde çamaşır suyu yazdığına bakmayın hem renkli hem de beyazlar içinde kullanabilirsiniz. 4 tane erkek çocuk annesiyim ve hem kıyafet hem de ayakkabı da beyazı çok seviyorum.A-101lerde şoklarda bulabilirsiniz.

0 0
paylaş
0

perişan memnun değilim, kıyafetlerle ve makinede kalıntı bırakıyor. omo kullanıyorum dönüp dolaşıp, daha iyisi ile karşılaşmadım açıkçası. lekeli kıyafetleri geceden soğuk su ve deterjanda işliyorum sonra sıkıp makineye normal programda yıkıyorum öbür kıyafetlerin yanında. salça, çilek, kahve, yeni doğan kakasi, demir damlası lekesi, açıkçası herseyi geçiriyor.

0 0
paylaş
0

Morsil bugun denedim duvardak8 kalemden eser kalmadi yeni bir urun tavsiye ederim

0 0
paylaş
0

Herhangi bir leke çıkarıcı alıyorum lekenin üzerine sıkıp beş dk sonra iyice çitileyip yıkıyorum.Sonra makinaya atıyorum.

0

Bulaşık makinesi tabletini ılık suya koy lekeli kıyafetleri de suyun içine at bir saat beklet sonra biraz citile makineye at benimkiler öyle gitti

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan