Çocuğunun velayeti babada olanlar

0

İlk eşinden boşanıp çocuğu babada olan var mı ?
Çocuklarınız size karşı nasıl siz nasılsınız onlara sizleri kotuluyorlar mi ? Çocuk size kinci mi nasıl ? Baba tarafı size karşı ne durumda çocuk baba tarafından siz adına kötü algilamami yapılıyor ne durumdasiniz? Ve ikinci evlilik yapıp çocuk oldumu çocuğunuz bunu nasıl karşılıyor?

0 0
8 yanıt - paylaş
0

Evet ilk evliligimden 2 çocugum var ama bende gayet iyiyiz çok şükür. Şimdi hamileyim benden çok heyacanlılar kardeşleri olacak diye.

0

Başta oluyor ama ben hep olumlu yanaştım . Laf taşımaya müsade etmedim . Başta kızdı ama şimdi kızımı okadar seviyorki sık sık görmeyede geliyor öbür tarafta sakinleşti şükür bir sıkıntı yaşamıyoruz .

0

Benum kız kardeşimin çocuğu babada özel bir çocuk mecburiyetten babasına bıraktı maddiyattan dolayı özel hasta bir çocuk yuvası kaynanası yüzünden yıkıldı onun özlemi o kadar farklı ki daha boşanamadı evlenmiş olsam o çocuğu mu unutamam yerini hiç bisi dolduramaz diyor

1 yorum
0

Ayrıldık ama asla bir birimizi evladimiza kotulemedik herşey saygı içerisinde devam ediyor Bizim için

0 0
paylaş
0

Ben boşandim oğlum babasinda ama istediğim zaman görüyorum tabiki evlenmedim aylem sahip çıkmadı Allahıma şükür ayakta duruyorum iyi veya kötü

0

Çocuk anasından kalsa da babasından kalsa da karşı tarafa hep bir kırgınlık kuşluk oluyor malesef. Babası çok düşünceli insaflı insan olması gerekiyor ki çocuk annesine kümesin ama maalesef kim güzel olupta boşanıyor ki.

0

Benim ilk, eşimin ikinci evliligi.. Bizde tam tersi bir durum var eşimin kızı annede kalıyor, yaz tatili ve kış tatillerinde yanımızda. Burda bir odası var bizim aramiz abla kardeş gibi iyi farklı şehirlerde olmamıza rağmen sürekli konuşuruz telefondan da olsa ve yaz gelsin beraber olalım diye plan yaparız. Zaman zaman babasına küser konuşmazlar ama bizde kusluk olmuyor. Ama ister istemez annesi ve babası arasında zaman zaman çatışmalar oluyor bu durum kızlarını çok etkiliyor.. Keşke böyle yapmasalar eşler boşanır ama annelikten ve babaliktan bosanilmaz. Bu arada benim de bir kızım var ablası ile mümkün olduğunca aralarını sıcak tutmaya çalışıyorum uveylik yada kıskançlık muhabbeti olmaması acisindan. Bizim yanımızda olduğu süre boyunca annesinin hakkında babası olumsuz birşey söylemek isterse müsade etmiyorum. Ama sanırım bu tür durumlar kaçınılmaz ne yazık ki..

0 0
paylaş
0

Cocuklarimi babasina birakacaksam geberiyim yapamam bosandim tek basima iki kizimi bakiyorum

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan