Bebeklerle uçak yolculuğu

0

22 aylık oğlumla yurt dışı seyahıtımız var ailemin yanına gideceğim. İzmir den İstanbul aktarmalı uçağımız. İstanbuldan 5 saat sürüyor, ilk defa uçacağız beraber, çok korkuyorum heyecanlıyım.
Neler önerirsiniz güzel geçmesi için, sizin deneyimlerinize ihtiyacım var. İşime yarayacak her seyi yazabilirsiniz. Pegasus ile gece uçacağız inşallah🙏🙏🇰🇬🇹🇷

  NurseliÇağdaş   -   Diğer
0 0
10 yanıt - paylaş
0

Cok tecrübem yok ama aklımda kalanlar, yaniniza mutlaka sevdiği birkac oyuncak ve sevdigi battaniyesini alin. Cocuklar yanlarında evden birsey olursa evini de yaninda götürüyor gibi hissedermiş.Daha az huzursuz olur. Uçuşta, emzirmenin inis ve kalkislarda basıncı azalttigini duymustum.emmiyorsa kullaniyorsaniz yaniniza biberonunu alin.

0

Uçuş prosedürü için hes kodu ve babadan izin belgenizi unutmayın. Sevdigi atıştırmalıklar varsa yanınıza alın , yeni bir oyuncak belki bir süre yeni olduğu için dikkatini daha çok çeker. Uçak içine alacağınız çantanıza mutlaka uzerini orteceginiz incede olsa bir battaniye tarzı örtü. Sevdiği bir kaç oyuncak aklıma gelenler. İyi uçuşlar 🤗

0 0
paylaş
0

İnislerde binislerde. Emzik sakız biboron gibi şeyler verin kulakları tikanmamasi adına yanınıza sevdiği oyuncak boyama defteri vs alabilirsiniz zaten uyur diye düşünüyorum ben en son bir buçuk yaşındayken ucmustum hiç sonuna kadar uyanık kalamadı kızım 1 buçuk saat olmasına rağmen son gidisimizde bulutlara arbalara kuculurken filan bakmıştık

0

Sevdigi oyuncagini ve hatta yeni bir oyuncakda aliyordum yanima. Yeni oyuncakla daha uzun oyalanir diye farkli oldugundan. Sevdigi atistirmaliklari aliyordum yanima. İcecek birsey veya emzigi inislerde kulaklari rahatsiz olmasin diye. Eger birseyler izletiyorsaniz en son koz olarak onlari ucaga binmeden download edebilirsiniz. Ucakta offline sekilde izleyebilecegi sekilde. Birde oglen uykusu yapiyor ise uykusunu biraz gecikmesinde huysuzlasmiyorsa ben ucusa kadar oyalamaya calisiyordum. Genelde ucakta uyuyup kalirdi. Tabi bu istanbuldan sonraki son destinasyon ucusunuzda yaparsanoz daha uzun suredir diye duusunuyorum ucus oda uyur daha rahat olur.

0

Aynı koltukta aynı kemerle uçacaksınız; ben 24 aylık oluncaya kadar hep kanguru ile uçtum. Çok çok rahat ettim. Tavsiye ederim 🙏🏻

0 0
paylaş
0

Pegasus ile uçuyorsanız valizinizin her yerine adınızı, telefon numaranızı vs yazın. Valizimi kaybettiler ve aylarca tazminatımı alamadım. Yaşadığım mağduriyet cabası. 3 yaşındaki oğlumun eşyaları, benim ve oğlumun ilaçları vs hepsi gitti. Üstüne bir de tazminat ödediklerinde swift ücretini de benden kestiler. Umarım soru. Yaşamazsınız.
Onun dışında uçakta çocuk için atıştırmalık alın yanınıza bence. Sizin kucağınızda olacak zaten. Uçağın kalkarken yüksek ses çıkaracağını falan söyleyin ki korkmasın. Gece uçuyorsanız uyur zaten büyük ihtimalle. Emiyorsa iniş ve kalkışta mutlaka emzirin.

0

Inis ve kalkista agzinda meme vs.bisey olsun.basinctan kulak iltihabi oluyor oglumda olmustu bikeresinde

0

22 aylık gayet aklı başında demek bence.En son 3 saatlik İsviçre direk İzmir uçuşu yaptım ikizlerimle 16 aylıklarken.Bol dikkatini çekecek oyuncak,seviyorsa atıştırmalık kraker vs.Bebek koltuğuyla mı gidecek?Yoksa kucakta mı?

0 0
paylaş
0

n ikizlerle kucakta gidip geliyoruz babayla.Herkes anlayışlı davranmak zorunda bebek çünkü.Hiç dert etmeyin.Uyku saatine denk gelse çok iyi oluyor.Hayırlı az stresli yolculuklar.

0

Kulakları tıkanmasın diye iniş ve kalkışta biberon ile su verin Emme yaşında olsaydı süper olurdu

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan