Bebeklerde öksürük nasıl geçer

0

Merhaba güzel anneler.. öksürüğün geçmesi için ne yapıyorduk? Bebeğim 4.5 aylık :(

0 0
7 yanıt - paylaş
0

Oyyy kuzum cok küçükmüş odasını nemli tutup burnunu açık tutmaya calisin 6 aydan sonra denenebilecek cok sey var ama daha ufak mustelanin bebekler icin goguse surulen bir kremi var belki onu kullanabikirsiniz rahatlatır. Birde sarimsakli zeytinyağı yapımını izleyin oksuruk icin bebeklerdede kullanılıyor diye hatırlatıyorum. O çok faydalı ben 3 çocuğuma da kullanıyorum bebeklere kullanılıyor mu emin değilim .

0 0
paylaş
0

5 6 adet sarımsağı ez zeytinyağına koy 1 gün veya 5 6 saat buzdolabında beklet sonra gece yaptırırken ayaklarının altına sür çorap giydir yatır geçmiş olsun. İstersen araştır oyle sür bdn sürüyordum ama.

0

pekmez ile tereyağı ısıtıp çay kaşığı ile yedir sabah öğle akşam her seferinde taze hazırla ılıyınca ver annesi geçiyor

0 0
paylaş
0

Hastaneye götürün 😑 bi tanıdığın da 4 aylık öksürük oldu evde biseyler denedi olmadı hastaneye gitti zatürre başlangıcı dedi 4 gün yattı.. erken teşhis iyidir..

0

4 aylik henüz küçük en kısa sürede doktora götürün.serum fizyolojik ile burnunu açık
tutun.

0

Prospan surup bitkisel surup oksuruge cok iyi geliyor benim 3 cocugum var 5.2.ve 3 aylik kucugunde arada bir oksurugu oluyordu 1 cay kasigi gunde 2 kere verirdim hmn etki eder...kizim 2 yasinda ondada oksuruk var suan surubu verince rahatliyor kesiliyor tavsiye ederim

0 0
paylaş
0

Prospan bitkisel öksürük surubu
Başka hiç birşey bugüne kadar çözüm olmadı hiçte net olanı duymadım prospan kullan hem çocuk rahat etsin hem sen geçmiş olsun

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan