Bebeklerde meme reddi

0

43 günlüğüz biberona alisti sütüm gelmedigi icin mecbur mama verdim simdi meme reddi yasiyoruz nasil dondurecegim psikolojim alt ust oldu

  kardelen   -   Emzirme
0 0
8 yanıt - paylaş
0

Ben 2 ay boyunca kendimi sağıp şişeden verdim yeni yıldan beride sadace emziriyorum şimdi artık biberonu almıyor. Biberondan midesi bulanıyo sütüm fazla olunca sağıyorum ama sütümü atmak zorunda kalıyorum biberon almadığı için. O yüzden bebeğiniz zamanla alışır.

0 0
paylaş
0

Kasik biberon almanı tavsiye ederim bide eds yöntemini araştır benim oğlumda öyle şimdi arada emiyor 4 aylık olacağız

0 0
paylaş
0

Öncelikle varsa emzikle birlikte biberonu bırakmalısınız. Kaşık finger feeding yada alıştırma bardağı ile verin. Sütünüzün gelmediğini düşündüren neydi? Çünkü süt doğum öncesi bile hazırdır. Hormon bozukluğu mu var? Emme sırasında memeyi kaçırma cruk cruk diye ses gelmesi oluyor muydu?

0 0
paylaş
0

Büyük kizim küvezdeydi 40gün onu dönderemedim ikinci kizimda da emmede sorun vardi ilk üc hafta sagarak verdim baktim memeyi istemiyecek biberunu biraktim kasik veya enjektör ile verdim sürekli teklif ede ede aldi

0

Emzirme danışmanlığı alın ücreti çok değil ben aldım beceremedim ama 😀

0

Aslında biraz sabredip mamayı kaşıkla yada şırınga ile vermek gerekiyor bence. Boş memeyi tutsun yine bebiş öyle öyle gelir süt diye biliyorum. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

0

Mama verilse bile biberonla vermeyi önermiyorlar 🤦‍♀️

0 0
paylaş
0

Benim bebeğimde almamıştı o yüzden hastaneden pompa verdiler doktor pompalayıp vermemi söyledi(bu arada başka ülkede yaşıyorum)
2 ay boyunca hep sağdım öyle verdim ama tam yeni yıl günü süt kanallarım tıkandı çok sütüm vardı pompaladıkça daha çok olmuştu. Doğum yaptığım hastaneye gittim ve emzirmemi söylediler. 1 aydır sadece emziriyorum. Banada herkez emzir emzir sonra seni emmez diye baska yapmıştı biberondan veriyorum diye. Ama aksine beni emmeye başladıktan sonra biberonu almadı.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan