Bebekle uçak yolculuğu yapan var mı

0

Merhaba. Uçakla , evime yolculuk yapmak zorundayım. Pandemi döneminde çok sıkıntı olur mu sizce? Nelere dikkat edelim? Ayrıca ilk defa bebeğimle uçağa bineceğim 8 aylık olacak çok zorlanır mıyım?

  AleynaÇoban   -   Diğer
0 0
9 yanıt - paylaş
0

Bebeklı annelere cam kenarı verıyolar sıkıntı yapmayın oyalanacagı oyıncak bulun uyku saatıne denk getırım bol bol meme benımkı 2 aylıktan berı seyahat edıyo 40 kes bındı belkı sımdı kendı ıstıyo😍

0 0
paylaş
0

bence uyutmaya calisin .Yuzünü bir seyle örtersiniz.Birde bebekli oldugunuzu söylerseniz ilk bindiriyorlar.Inerken insanlara temas etmemek icin en son inin.bebek arabasi ucagi veriyorlar zaten .Ona bindirip hava alaninda arabanin üstünü örtmeye calisin.Ben birde cam kenarina cevirdim kendimi.

0 0
paylaş
0

Kanguru uçak yolculuklarında hep kurtarıcım oldu, kangurunuzu alın yanınıza bir de emziriyorsanıZ eğer sıkıntı yaşamazsınız. Bir hafta önce 4,5 yaşında oğlumla iki uçuş yaptık. Önleminizi alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

0 0
paylaş
0

Merhaba ben kabin amiri olarak uçuşta görev alıyorum, ayrıca kızım 6 aylık olduğundan beri uçakla seyahat ediyorum. Öncelikle hangi havayolu ile seyahat edeceksiniz?

0

Oglum 4 aylıkken ilk uçak yolculuğunu yapmıştım tabi böyle pandemi zamanı hiç uçağa binmedik ama o zamanın şartlarında beni kurtaran emzirme yastığı oldu. Yanıma almıştım ona yatırdım, sevdiği birkaç oyuncak, kalkista kulakları etkilenmesin diye emzirdim, uyudu. 😁 Uçağa coooook kez bindi kanguru tasıma aracı olarak çok rahat olur fakat uçak içinde hemen çıkarmanızı tavsiye ederim çocuk durmuyor içinde daralıyor zaten.

0 0
paylaş
0

8 aylık bebeğinize maske takamazsınız, uçaklarda orta koltuk boş bırakılmıyor dip dibe nw yazık ki, yurdum insanının da nasıl maske taktığı ortada, elzem değilse uçak yolculuğu yapmamaya çalışın varsa özel araç tercih edin naçizane, yoksa pandemi olmasa çokta rahat uçarsınız

0 0
paylaş
0

Kendinize mutlaka siperlik alın maske takamayacaksanız oda sizi bir nebze korur ama hem maske hem siperlik daha iyi bir çözüm ellerinizi sık sık dezenfekte edin mecbursaniz bunlar yeterli ama siperlik şart

0 0
paylaş
0

Bizde 8 aylıkken uçakla yolculuk yaptık. Uyku saatine denk getirdik. Eşim yanımızda olmayacağı için bebek arabasını taşımak zor olur diye kanguru kullandık. Kanguru ile çok rahat ettik. Uçağa ilk sizi bindiriyorlar zaten o yönden de rahat oluyor. Birde yastık veriyorlar istemeyi unutmayın . Sistem bebekli kişilere otomatik cam kenarı veriyor merak etmeyin.

0 0
paylaş
0

merhaba ben kabin amiriyim. Hiç korkmayın. Uçak içinde gerekli önlemler alınıyor. Ben de bir anneyim ve pandemi döneminde 2 3kez gönül rahatlığıyla uçuş yaptim. Herkes maske takmak zorunda. Anonslar yapılıyor ve insanlar uyarılıyor. Erken Check in yapın ki cam kenarında yer alabilin. Emzirin bol bol sıkıntı olmaz. Uçak içinde herşey dezefenkte ediliyor. Ama siz kişisel önleminizi alın tabi. Maskesini takmayan birini görürseniz kabin ekiplerini çağırın ve uyarmalarını rica edin. Ben küçüklüğünden beri oğlumla seyahat ediyorum uçakla. Uçak kapısına kadar bebek arabasıyla gidip orada bırakabilirsiniz. Kabın bagajı almıyorlar bu süreçte sadece el çantası alınıyor. Ihtiyaclarinizi ona gore duzenleyin isterseniz. Orada sıkıntı yasamazsınız.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan