Bebek isminde kim karar verir

0

Arkadaslar esim ilk dogacak oğlumuza babasının ismini koymak istiyor ben istemiyorum. 12 güne kadar dogumum gerçekleşecek ve ben isme hala alışamadım istemiyorum da . Ama esim ısrar ediyor . Sizce ne yapmalıyım . Tek onun isim secme hakki yok ki .
Cift isim koyun diyenlere esim zaten çift isim seçti . Ama sorun sunda ki ben o ismi koymak istemiyorum

  isimsiz -   Sohbet
0 0
11 yanıt - paylaş
0

Aile huzuru bozulmamasi icin begendiginiz isimleri yazin ve eşinizle kura yabmada anlaşin hayırlisi hangi isimse o çikacaktir buna rıza gostermek lazim

0 0
paylaş
0

9 ay karnında sen taşıyorsun ağrısıdır, sancisidir sen çekiyorsun . İsim koyma hakkı sana aittir. Bunu ellerinden almalarina izin verme bence. Eşine söyle cnm anlayış göstersin ya bir cocuk kolaylami dünyaya geliyor. Birakin isim hakkida anneye ait olsun.

0 0
paylaş
0

Sinir oluyorum su anne baba isimlerini cocuklarina israrla takanlara sanki onlardan baska isim yok Benim esimde annesinin ismini koymak istedi izin vermedim. Ben annesiyim doguran büyüten bakan .benimde annesi olarak hakkim var .

0

Her ikinizin de hakkı ama ikinizin de içine sinenilecek bir isim olmalı.En çok kimin dersen,tabi ki annenin.

0 0
paylaş
0

Ortak cocuk ortak karar alinmasi lazim simdi esinizle baginiz nasil biz bilemeyiz insallah huzurlu bi sekilde isimi secersiniz

0 0
paylaş
0

Biz sırf bu yüzden bosaniyorduk.

İkinci isme siz karar verin tepkinizi gösterin

0 0
paylaş
0

Anne babasına bağımlı yaşıyan evlenmesin bir Zahmet..boşuna elin kızının/oğlunun başını yakmasın
İki çocuğumun da ismini ben koydum..eğer istemediğim bir isim koysaydı eşim mahkemeye verir ismini değiştirirdim🙄

0 0
paylaş
0

Bazen mecburi oluyor bu karşı taraf beklentiye giriyor koyulmadiginda aile arasında soğukluk sorun oluyor karşılaşacağınız tavırları göze alıyorsanız eşinizle netbir şekilde konuşun asla izin vermiyorum deyin tabi bu durumda eşinizi de karşınıza alacaksınız

0 0
paylaş
0

İki isim konulacaksa en azından biri sizin hakkınız. Eşim de kızıma annesinin ismini koymak istedi ben de iki isim koyalım dedim. İkinci ismi ben seçtim. Yakın zamanda bir kızım daha oldu. Onda da aynı yaklaşımı sergiledik. İki isim konuldu. Bir tanesine ben diğerine eşim karar verdi.

0

Normalde isim koyma hakkı babanındır ama çift isim koyun ikinizinde gönlü olsun

0 0
paylaş
0

İsim koyma hakkı babanindir yani yanlış anlaşılmasın baba koyacak demiyorum ikinizinde anlami güzel bi İsim anlaşarak koyabilirsiniz. Demek istediğim İsim hakkinda öbür dünyada baba hesaba çekilecek sadece baba koyamaz anneyle anlaşıp koymalı bence ne annenin hatri kalsin ne babanin. Hiç sevmediğim şey anne baba ismi koymak zaten o ayrı bi konu.

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan