Bebek bezi tercihleriniz nelerdir?

+1

Selam hanımlar Molfix kullanan bir anneyim şimdi yeni bez reklamlarını görüyorum alıp denemek istiyorum ama inceymiş bez bu yüzden tereddüt ediyorum. Kullan varsa yorumunu paylaşabilir mi?

  webchief   -   Ürün Önerisi
1 0
10 yanıt - paylaş
0

Ben çıktığından beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Sızdırma ve pişik yapmıyor ama tabiki bebeğin altında bezi bırakıp gitmek yok, öyle bebeği bırakıp sonra bez pişik yaptı diyende çok oluyor.

0

Ben molfixle büyüttüm bebeklerimi gözüm kapalı güvenerim. Şu an da yeni bezden kullanıyorum sızma, pişik sorunu yaşamadım aksine bebeğim artık daha rahat hareket ediyor, öneririm.

0

Evet bende aldım aynından gösterge falan yok eskisine göre. Ama sızdırma yapmadı

0

Bende bim den aldım içi yeşil şok tan aldım içi beyaz demek ki değişik modelleri var Sleepy de öyle mesela değişikleri var hepsi aynı değil

0

Bende kullanıyorum bimden alıyorum çokta memnun kaldım bide numara numaradan fark li.olabilir

0

Molfix dahil bütün bezlerin yeni doğan ları güzel oluyor ama numara büyüdükçe kalite düşüyor, kalitesi değişmeyen tek bez evy baby bence, onada zam geldiği için baby turco ya geçtik 6 numara oda idare eder ama gece sızdırıyor.

0

3 çocuk büyüttüm molfixle 3. şimdi 1 yaşında bu zamanın en iyisi molfix diğerlerine verdiğin paraya yazık

0

en memnun kaldığım bez Molfix pure&soft ama ne yazık ki fiyatlar uçtu gitti. bir çok markayı denedim ama içlerinde en iyisi ve en hafifi olan baby turco ile devam ediyoruz artık. 🤷

0 0
paylaş
0

Memnun kalirsiniz bizde onu kullanıyoruz

0

çok memnunum tek geçerim bütün bezLere 💪

0 0
paylaş

Anne ya da anne adayıysan