Bebeğini babanneden kıskanmak

0

Merhaba anneler hemen ön yargıyla yaklaşmayın. 4 aylık bir oğlum var ilk bebeğim. Kayınvalidem bebeğimi okşadığı ilgilendiği zaman içim buruk oluyo.Onun ailesine gittiğimiz yerde bebekle ilgili bana bişey deseler hemen o cevap veriyo.Bana sormadan kucaklarına verip öptürüyo sanki bebeğimi büyüyünce kendi tarafına çeker gibi geliyo sizce ben mi abartıyorum.

  isimsiz -   Sohbet
0 0
2 yanıt - paylaş
0

Bence çok haklısın benim çocuğum yok 3evlat kaybettim olmadığı halde bende kıskanıyorum haklısın anneler evlatlarını kimsyle paylaşmak istemezler aynı şekilde benim basimdada var ortaada fol yok yumurta yok bana kalkmış adını ben koyacam bana benzesin benim dediğim gibi olsun diyo

0

Merhaba canım. İlk bebekte oluyor öyle .kıskanıyorsun herkesten .sonra geçiyor. Önemli olan sen zarar görmeden atlatman. Çünkü sen kendini ne kadar düşünceye boğarsan ya kayınvaldenle aran açılır .yada eşinle .rahatla akışına bırakmaya çalış.nasıl becerirsin bilmiyorum ama az zararla geçirmeye çalış bu dönemi .her bebekte biraz daha azalır. Bu duygular .bende öyle oldu en azından .birde ben sessiz gelindim. Mizacım öyle çünkü. Senin mizacın nasıl bilmiyorum .

Anne ya da anne adayıysan